Forumi Horizont Gjithsej 112 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=6394)


Postuar nga Amstel datė 05 Dhjetor 2007 - 15:16:

shkeli marrveshjen

brenda qelise se tij,vrasesi rumun Pavel M, paditi zotin sepse shkeli marveshjen qe kishin bere te dy.
sipase padise,i denuari me 20 vjet burg,
do te lutej dhe zoti si shkembim do ta mbante larg belave.


  Gjithsej 112 faqe: « E parė ... « 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.