Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- “Fazllic”, zbulohen e-mailet e Argita Malltezit (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17025)


Postuar nga shelgu datė 20 Maj 2009 - 16:49:

IQ Bej, asgje nuk ka per t'i gjetur. Ti ke familjen Kenedi qe u pasurua me kontrabanden e alkoli.

Rokfelleri ka vrare qinra familje qe i prisnin rrugen  kur ndertonte hekurudhat.

Asgje nuk i gjen jo. Milionat ne banke dhe femijet te siguruar.


  Gjithsej 21 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.