Forumi Horizont Gjithsej 435 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 435 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=124)
-- Zoti? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=6378)


Postuar nga volter datė 26 Nëntor 2004 - 13:59:

Te lumte per shkrimin shefo!

Si miq qe jemi lejohet te flasim dic per kete?!

Ne shumicen e rasteve njerezve qe e besojne Zotin si nje krijues, i kam pyetur : A ESHTE ZOTI SHKRIMTAR DHE ARTIST...?! PERGJIGJJA E TYRE ESHTE SE TI, PLLOSHTAN JE I CMENDUR FARE..


Doja te te pyesja EDHE TY, CAR MENDIMI KE PER KETE?!...Ne car prizmi e sheh kete filozofi per Zotin?

Nderimet e mia,
plloshtani


  Gjithsej 435 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 435 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.