Forumi Horizont Gjithsej 20 faqe: « E parë ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Probleme Sociale (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=312)
-- Skena seksi ne nje shkolle publike (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11857)


Postuar nga amor alucius datë 23 Qershor 2006 - 19:23:

Citim:
Po citoj ato që tha déjà-vu
Duhet thene e njejta gje per ty dhe ato hetimet me duket...


Yeah,ndoshta :p


Postuar nga Fajtori datë 24 Qershor 2006 - 04:01:

Ho me, po eksitoheni reciprokisht juve eee ? Na detyroni te klikojme kot temen kur s'paska gje :p Hajt pershendetje Eskile.

LoL: Sa i keq qenkam sonteeeeeee. Ka lezet kshu. Se fundja ketu argumente duhen, per te derdhur histerine e mos realizimit kombetar.

LoL2: Aman me qafshi, me ndihmoni te heq qafe keta fetaret myslimane qe po me ndukin ndjenjat. Me jane bere si hije qe mbeten pas. Pupupupu kush i duron tani.... do jene ofenduar rende tek profeti i tyre. Si t'ja bej, si tu kerkoj falje, nga t'ja filloj? Amani njerez, me ndihmoni se nuk e dija qe shoqeria shqiptare u bazoka tek islami i ketyre ketu. Amani, si do shkoj ne disokete tani. Do me vrasin se jam pa mjeker.

P.s. Shaka, mos u shqetesoni kot. Po se morem me shaka xhanem, me cfare do i marrim te ndjeret e ketij forumi.


Postuar nga déjà-vu datë 24 Qershor 2006 - 11:45:

Cilet? Kush te bika ne qafe?

Nxirre listen me emra ne shesh...

P.s Nuk te ndihmoj dot


Postuar nga amor alucius datë 24 Qershor 2006 - 17:15:

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Do me vrasin se jam pa mjeker.


It should be banned

Faje,ishte faji i ores apo i alkolit? :p


Postuar nga Fajtori datë 24 Qershor 2006 - 20:46:

Ej se dolem jashte temes fare. Efekti ishte i ores dhe alkolit bashke. Talluni talluni ju, po andej nga nenforumet private jane ngritur shpatat e Damokleut per te mbrojtur fetaret e ketij forumi. Mos u cudisni kur te me vije rradha dhe mua. Keshtu si po vijne punet se shpejti do ndalohen dhe televizoret. Do bejme jete forumore spirituale. Femrat do kene nenforum me vete, meshkujt me vete.

P.s. Pranoj injorancen time fetare. Fajtori jam une :p S'ka fajtore te tjere po nuk u pranua injoranca sociale e ca te tjereve.


Postuar nga déjà-vu datë 24 Qershor 2006 - 23:18:

Ehe, goxha hall.
Sa here e ka lekundur ekzistencen time ai nen forumi :p

P.s Nga tema kemi dale prej javesh, qe diten qe Signora in giallo(Amori) vendosi ti shtoje debatit mbi Gjonin, kete lajmin e fundit.

P.s prape: Amor, mos te te vi keq po je pak si Signora in giallo. Ajo ku shkonte, behej ndonje vrasje dhe i futej kerkimeve. Sikur per nje here te vetme Signora si faceva i cazzi sua....
:p


Postuar nga Admirali datë 25 Qershor 2006 - 00:10:

...

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Ej se dolem jashte temes fare. Efekti ishte i ores dhe alkolit bashke. Talluni talluni ju, po andej nga nenforumet private jane ngritur shpatat e Damokleut per te mbrojtur fetaret e ketij forumi. Mos u cudisni kur te me vije rradha dhe mua. Keshtu si po vijne punet se shpejti do ndalohen dhe televizoret. Do bejme jete forumore spirituale. Femrat do kene nenforum me vete, meshkujt me vete.

P.s. Pranoj injorancen time fetare. Fajtori jam une :p S'ka fajtore te tjere po nuk u pranua injoranca sociale e ca te tjereve.




Ti me mire thuaj qe keshtu sic po vine punet, cdokush mund te shaje sa te doje qejfi, dhe kush nuk duhet ti thote gje, se jemi forum i shprehjes se mendimit te lire, packa se ofendohen te tjeret. Demokraci me perfekte se kjo, as ne utopi nuk ka ekzistuar ndonjehere.


Postuar nga amor alucius datë 25 Qershor 2006 - 10:15:

Citim:
Po citoj ato që tha déjà-vu
P.s Nga tema kemi dale prej javesh, qe diten qe Signora in giallo(Amori) vendosi ti shtoje debatit mbi Gjonin, kete lajmin e fundit
.
Sa e kam pase pare dikur kete serialin...papapapapa,dhe te mendosh qe perhere e gjeja se kush e kishte mbytur qe ne minutat e pare te serialit Jo Inso,pyetja ime nuk rrjodhi nga kurioziteti i fetareve(duke qene qe s'jam nje e tille)por nga forma ekstroverte e postimit te mesiperm.
Citim:
Po citoj ato që tha déjà-vu
P.s prape: Amor, mos te te vi keq po je pak si Signora in giallo. Ajo ku shkonte, behej ndonje vrasje dhe i futej kerkimeve. Sikur per nje here te vetme Signora si faceva i cazzi sua....
:p



Perche farmi i cazzi miei se c'ho i cazzi tuoi a bello di mamma?  

Na se me sollet me teper uri,keshtu eshte kur zgjohesh me nje hang-over te tmerrshem e lexon gjera te tilla sa hap syte :p 

 

P.s.Admirali,s'te kujtohen kohet e vjetra? hahahahahaha :p


Postuar nga tresh datë 27 Qershor 2006 - 07:31:

Pergatituni se po vjen video intime e NIKOLLE LESIT


Postuar nga ksenia datë 27 Qershor 2006 - 07:53:

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
Pergatituni se po vjen video intime e NIKOLLE LESIT


turp turp turp... Nikolle Lesi!!!
U bo ai... Ja keto jane pasojat...Ja dhe degradimi shoqeror shqiptar...
Mos ka qene partneri i Inis Gjonit mo aman apo mos ka qene bilbili i tij ai i videos ne gjimnaz....
looool


  Gjithsej 20 faqe: « E parë ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 »
Trego 192 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.