Forumi Horizont Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shqiperia, traditat kulturore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=114)
-- Le te flasim pak per flamurin!!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10275)


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 29 Korrik 2007 - 03:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha kontinenti

E drejte...por ja qe ende jemi jetime dhe mbetem ''rrugeve'' te forumeve pasi nuk kemi as shtet.



aty eshte puna...
nuk kemi uje e drita ... vaj hallit te tjerave...

kerkimet arkeologjike qe jane bere ne Shqiperi, pjesen me te madhe, per te mos thene te gjitha i kane bere italianet...
kjo do te thote dicka...


Postuar nga alfeko sukaraku datė 29 Korrik 2007 - 12:07:

flokgjati...."tė dija si kundra partis"por ti qėnke i yni?


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 29 Korrik 2007 - 20:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha partia mbi te gjitha
flokgjati...."tė dija si kundra partis"por ti qėnke i yni?



... Une jam ... dhe do jem gjithmone per nje Shqiperi te begate...


Postuar nga alfeko sukaraku datė 30 Korrik 2007 - 15:20:

Citim:
Po citoj ato qė tha bad_drawn_boy



... Une jam ... dhe do jem gjithmone per nje Shqiperi te begate...



 

PA LUMË KUSH TË ROJË ,TA SHOH SHQIPËRIN ZONJË!

bëj durim se pas 100 vjetësh çdo gjë do ketë ndryshuar....në shtëpin e pionerve të enverit do kenë ardhur "fatosat e enverit"...........sa për mbiemrat e kryetarve të partive të pas 100 vjetve ...tradita botrore thotë se këta mbiemra nuk ndryshohen lehtë,jo?....ndaj "të rroj partia"?


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 30 Korrik 2007 - 20:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha partia mbi te gjitha


 

PA LUMË KUSH TË ROJË ,TA SHOH SHQIPËRIN ZONJË!

bëj durim se pas 100 vjetësh çdo gjë do ketë ndryshuar....në shtëpin e pionerve të enverit do kenë ardhur "fatosat e enverit"...........sa për mbiemrat e kryetarve të partive të pas 100 vjetve ...tradita botrore thotë se këta mbiemra nuk ndryshohen lehtë,jo?....ndaj "të rroj partia"?



Une nuk kam ndjekur ndonjehere filozofine e t'u dorezuarit!!!
NEVER GIVE UP!
Te pakten ne mendime... sepse ndodh qe masa trupore ku ne jemi vendosur edhe mund te na tradhetoje...

Peace!


Postuar nga alfeko sukaraku datė 31 Korrik 2007 - 13:16:

pėrshėndetje flkgjati?

Nuk dorėzohem edhe do jemė nė luftė,por ashtu siē e e njeh mirė ndodhemi pėrball njė sistemi tė "KORRUPTUE" ashtu siē e thotė edhe shoku sali TĖ RROJ SA MALET......Do ta shkatėrrojmė kėtė sistem.....do marim nė kontroll gjithēka...detin dhe shtetin e morėm ,na ka ngelur drejtėsia?

sa pėr KORRUPSIONIN duhet tė dimė se

UJĖ RRJETH I PASTĖR NĖ KRUA....POSHTĖ TURBULLOHET...pasi shoku sali njė apartament ka qė e gėzoj nga privatizimi?

Ka njė shprehje qė mė mahnit sa herė e dėgjoj:"ME URDHĖRIN TIMĖ"

PO ĒU BĖRE ENVER DJALI

ERDHA MOJ SE MĖ MORI MALLI

Mbrėmė nuk e pashė nė lajmin e parė edhe jamė i shqetsuar pėr shėndetin e tij?Ju lutem tė mė njoftoni nė se ėshtė mirė apo jo?

Gazmore(e njohur)

Njė Amerikan i  mburrej njė Shqiptari edhe i thoshte se kishte zbuluar ilaēin qė gjallte tė vdekurit?.....Shqiptari nuk e hėngri por vazhdoj nė llogjikėn e tij...duke ju pėrgjigjur se edhe ky ka gjetur njeriu qė bėnė 100 metėrshin pėr 3 sekonda....U takuan nė Tiranė edhe Amerikani kėrkoj tė njihte kėtė njeri?Shqiptari i tha:Mė jep ilaēin tė ngjallė Enverin edhe tė shikosh Saliun me valixhe si puna e zogut ta bėj Rinasin pėr tre sekonda?.....kėtu qeshim!

Duhet ta mbyllim ėmbėlsishtė ēėshtjen "jashtė ēėshtjes" edhe tė flasim pėr flamurin...ndaj njė kėngė:

SOT THON POPUJT NĖPĖR BOTĖ..NJĖ YLL DRITE KA NĖ EVROPĖ...NGA KY YLLĖ O QĖ KA SHQIPRIA...LUM KU BJEN RREZET E TIJA.    TĖ RROJ SHOKU SALI,TĖ RROJ PARTIA.


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 01 Gusht 2007 - 22:46:

... sa per mua...

as me shokun Enver nuk jam... e respektoj punen qe ai ka bere per te krijuar shtetin shqiptar nga zero...
por mendoj se eshte pak demode ... te flasesh per te tani...!
... dhe sipas mendimit tim ... ai person nuk duhet te diskutohet dhe pergojohet shume...
as per mire dhe as per keq...
i perket thjesht nje te shkuare... ne te cilen padyshim ishte super-protagonisti...
ne kohen tone perseris do te ishte demode...
... diku kam degjuar te thone ( ne nje film me duket ) nuk eshte e rendesishme te dish te hysh ne bisede... e rendesishme eshte te dish kur duhet te dalesh prej saj!



Peace!


  Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Trego 97 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.