Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Kerkoj lente te vjetra. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18702)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Dhjetor 2012 - 13:31:

Ma bejne shpesh kete verejtje, me sa duket syri im preferon te fokusohet ne tallazet e jetes...

Gjithsesi do mundohem te publikoj dicka te gezueshme sonte edhe pse nuk eshte pika ime e forte.


Postuar nga shelgu datė 27 Dhjetor 2012 - 15:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Ma bejne shpesh kete verejtje, me sa duket syri im preferon te fokusohet ne tallazet e jetes...

Gjithsesi do mundohem te publikoj dicka te gezueshme sonte edhe pse nuk eshte pika ime e forte.



Po tallazet mund te jene edhe te gezueshme o Lordi?


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Dhjetor 2012 - 15:14:

Te gezueshmet jane vaaalėėė....


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2012 - 19:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Ma bejne shpesh kete verejtje, me sa duket syri im preferon te fokusohet ne tallazet e jetes...

Gjithsesi do mundohem te publikoj dicka te gezueshme sonte edhe pse nuk eshte pika ime e forte.



Mua prandaj me pelqejne fotot qe ben sepse ato momentet e tua me kthejne me kembe ne toke shikon foto te tilla sidomos ato te jetimeve me ben te kuptoj sesa me fat jam ...Lord ndonje foto andej nga Liqeni mor cun me ndonje cift ulur ne ndonje stol ske ti ...me kujtohet njohja me orfeun hahahhahaha


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Dhjetor 2012 - 20:02:

Jo, s'ndihem mirė nėse shkoj dhe fotografoj ēiftet nga liqeni. Ua kam lėnė pensionistėve kėtė pjesė . Mgjt, do mundohem qė gjatė 2013 tė fokusoj mė shumė dashuri nė objektiv.


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2012 - 20:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Jo, s'ndihem mirė nėse shkoj dhe fotografoj ēiftet nga liqeni. Ua kam lėnė pensionistėve kėtė pjesė . Mgjt, do mundohem qė gjatė 2013 tė fokusoj mė shumė dashuri nė objektiv.


Lord po nje foto re thashe kshu pa mendje nuk thashe te rrish gjithe diten me aparat ne dore ne liqen

Bukur ajo dashuria nuk njeh gjini sikur te ishte e vertet ...


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 27 Dhjetor 2012 - 20:14:

Messaggio ricevuto. Sapo tė ngrohet pak koha, sapo tė fillojnė tė ēelin lulet, sapo tė nisi ndėrrimi i gjakut, sapo tė vėrshojė pjalmi nė ajėr, do shkoj dhe unė tė pėrjetėsoj njė copėz dashurie nė pikėtakimin klasik tė ēifteve Tiranase.


Postuar nga BIONDIA datė 27 Dhjetor 2012 - 20:17:

Thumbs up

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Messaggio ricevuto. Sapo tė ngrohet pak koha, sapo tė fillojnė tė ēelin lulet, sapo tė nisi ndėrrimi i gjakut, sapo tė vėrshojė pjalmi nė ajėr, do shkoj dhe unė tė pėrjetėsoj njė copėz dashurie nė pikėtakimin klasik tė ēifteve Tiranase.



Postuar nga Piktor datė 09 Shkurt 2013 - 19:58:

Gjynah qe ajo vetetima ishte larg, te kishte qene me afer shume e bukur si foto.
Edhe ai burri tip endacaku shume domethenes.
Qeni, zogu e makina sterotipe.


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 10 Shkurt 2013 - 10:58:

Po mbase ngaqe fotot nuk ndjekin nje linje specifike. Disa jane artsy, disa street, disa... Me teper jane prova teknike per te eksploruar fushen dhe aftesite e mia si dhe per ti permiresuar ato

Per rrufene, po te ishte me afer, ndoshta s'do te isha ketu duke shkruajtur tani


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 64 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.