Forumi Horizont Gjithsej 167 faqe: « E parė ... « 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 » ... E fundit »
Trego 167 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Gerdec (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15561)


Postuar nga IQVLORA datė 26 Mars 2008 - 00:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha back4ever
IQ ty ste vej shume faje se je shum shum i prapambetyr me kohen,je akoma me armiqt e jashtem ne koke,po kujt i plas per ne more qyqar kur te gjith kan hallet e tyre,ne si shtet jemi nje nga shtetet me kot fare ne Evrope,ne nuk kemi pesh per as nje gje,ne jemi nje shtet servil,nje shtet sahanlepires,ne jemi shtet qe si themi dot jo as nje shteti tjeter se kemi frik se na dalin ta palarat,ne jemi te fundosur si shtet,un per vete skam as nje shpres ne ate qeveri te korruptuar me krye te korruptuarin ne qeveri,ai shtet ka nevoj per njerez te kohes dhe te ndershem po keshtu eshte kur te gjith i besojn nje njeriu si idhulli jote,disa i besojn nga frika se jan te futur koke e kembe ne korrupsion dhe disa nga frika se i heq buken e gojes ai,mua ska ca te me beje,ato qe kishte ne dore i beri dhe mi mori me te korruptuarit e tije,sa e njohe un saliun ti se ke idene more qyqar,ti vazhdon akoma me shprehje te prapambetura,jo komunistet jo greku jo serbi jo leshi e ku ta dij un,shpija mbahet me krahet e tu more qyqar dhe nuk pritet nga te tjeret sic pret ai miku yt kryetar,un kam ikur dha jam kthyer ne shqiperi sa here kam dashur,dhe gjithmon e gjej keq e me keq,tani vazhdo fol per temen dhe poshtersirat qe po ben sala i jote ti mbylli gojen dhe gazetave tamam si ne Iran....hap syt se me vjen keq se je shqiptar..



Je me te vertet per te qare hallin.Ti je vertet qyqe e teper anakronik.Ne shpirtin dhe zemren tend nuk mund te gjej vend njerezilleku.Megjithate puna jote vazhdo ashtu si e ke nisur.Ti edhe vet e kupton se kush je ,por nuk zhbehesh dot me.Anyway.
Ne mender m.tin e Gerdecin e kane lyer doren te gjithe.Une nuk perjashtoj asnjerin.Une i beje pyetjen vetes si ka mundesi qe une nuk dikam se ku me punon baxhanaku,apo dikush tjeter nga njerzit e afert te lidhur me familjen.Kjo eshte e pabesueshme.Ose te degjosh ish ministrin e mbrojtjes qe akuzon Shtabin e Pergjithshem te Ushtrise dhe keta te fundit akuzojne me te drejte ate.Une jam kryefamiljar dhe i kontrolloj pjestaret e familjes sime.Nqse nuk e beje jam nje leshko.Edhe Saliu patjeter qe ka dijeni per aktivitetin e Ministrise se Mbrojtjes.Nqse jo ,atehere eshte nje gur varri jo kryeminister.Gjithe kete loje te ndyre e kane shfrytezuar ata qe nuk u konvenon Shqiperia ne NATO dhe ata dihet se kush jane _ plus edhe segmente mafioze jashte e brenda vendit.Ne prononcimet e mia une kete kam dashur te them o njeri me shume pseudonime.
Jo pa qellim une postova edhe vjershen e Ali Asllanit ''Hakerrim''ne origjinal.Me mendjen qe ke do te ngelesh mbrapa karros.Amerika te ka pare nuk e ke pare ti.


  Gjithsej 167 faqe: « E parė ... « 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 » ... E fundit »
Trego 167 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.