Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga buzeqeshja datė 28 Mars 2007 - 09:28:

sa svogliata qe qenkem sot .....


Postuar nga Katilesha datė 28 Mars 2007 - 19:14:

.......Hmmmmmm.....bardhesia Bores sot me magjepsi me bukurine e saj......asnje s'kishte arritur ta "perdhoste"virgjerine e saj me hapa te rende dhe te lodhur...deri sa mbrritem ne atje.....nje fryme e ngrohte per ate vend.......me kishte marre malli per ate lloj bardhesie......sakeq qe nuk jemi me atje.....sa bukur do te kishte qene qe te flija me bardhesine e bores perpara syve ...


Postuar nga elsaaa datė 28 Mars 2007 - 19:17:

ishalla sme ka rene gripi i pulave ...


Postuar nga Piktor datė 28 Mars 2007 - 19:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
ishalla sme ka rene gripi i pulave ...

ty t'rujt zoti. eneee pulat.


Postuar nga elsaaa datė 28 Mars 2007 - 19:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha puntori

ty t'rujt zoti. eneee pulat.



hahahah gjithashtu


Postuar nga agata datė 28 Mars 2007 - 20:55:

Edhe nje reusite me teper... URIME


Postuar nga Katilesha datė 30 Mars 2007 - 10:54:

............

Krejt rastesisht po me kujtohet nje shenim qe me ka lene miku im ...dhoma666 ne "Bllokun e kujtimeve shpirterore"......: "Ne rast se ke vetem pak mundesi qe te kapesh nga nje dege....beje....dhe tani biles......."

                                              pershendetje mik


Postuar nga Shtojzovalle datė 30 Mars 2007 - 11:41:

Momenti eshte jeta ime, qe garanton se jam ne jete, nuk e di cka sjell e nesermja...


Postuar nga bucimakja datė 30 Mars 2007 - 13:14:

dilema per nje urim me ka pushtuar sot......sdi ne do ta bej apo jo.....???


Postuar nga Katilesha datė 30 Mars 2007 - 13:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha bucimakja
dilema per nje urim me ka pushtuar sot......sdi ne do ta bej apo jo.....???


.............

Beje........

 

.........perseri shi...............


Postuar nga Katilesha datė 31 Mars 2007 - 18:46:

Dikush pret shiun per te mos qare vetem.........


Postuar nga Zhylien Sorel datė 31 Mars 2007 - 19:07:

Ne vetmi njeriu shqyen veten e vet ne shoqeri e shqyejne te tjeret...


Postuar nga Enya datė 31 Mars 2007 - 19:19:

Smile casti im...

Aq sa power kemi ne vetvete duhet ta shfrytezojme vec per te miren tone.
Bota s`duhet te te hyje ne sy fare.
Existon vetem fuqia brenda teje qe te shpertheje.Ndaj shperthe`!


Postuar nga Katilesha datė 31 Mars 2007 - 19:55:

............

Casti i shpirtit .......

Shpirt i trishtuar.....shperthe prangat e tua....fluturo ne qiellin tend .........prek lirine ....beju nje me te......prek bardhesine qe aq shume te pelqen .......pushtoje boten me krahet e tu.........Perlote boten me bukurine e shpirtit tend...........shpirt i trishtuar......mos u trishto me !!!


Postuar nga Katilesha datė 01 Prill 2007 - 14:20:

Me mire nje fund i deshperuar,sesa nje deshperim pafund.........


Postuar nga atiola datė 01 Prill 2007 - 15:16:

cfare po ben tani po mendon per mu apo jo
zot ta dish sa me mungon sa do doja te ishe ketu me mu te dua shume


Postuar nga Katilesha datė 01 Prill 2007 - 16:22:

.......dashuria e pare nuk harrohet,degjoje kete fjale qe trondit....se mali me mal nuk takohen ,por zemrat takohen nje dite.........


Postuar nga atiola datė 01 Prill 2007 - 17:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
.......dashuria e pare nuk harrohet,degjoje kete fjale qe trondit....se mali me mal nuk takohen ,por zemrat takohen nje dite.........


shume ebukur thenia katilesha po sa mund te jete e vertet kjo ?

shprese shprese shprese njerez



O NJERI MOS ME BE TE VUAJ a ke ez\mer apo jo do pelcas me duket po as qe i behet vone atij
po cfare ti bej qe e do se do shifte ai


Postuar nga heathcliff datė 01 Prill 2007 - 17:24:

o naqe mos ja futni kot as ti as kati....


duaj veten, se te duan dhe te tjeret, e nqs nuk te do dikush atehere nuk e meriton te qash per te....
lotet fshiji vete se bota nuk ti sheh,,,edhe po ti pa do tallet me ty,,, per ate qe te la.... e ai qe te la,,, e le,,,, nuk te perqafon kur je e perlotur se po te kishte aq shpirt sdo te te kishte lene fare......


Postuar nga Katilesha datė 01 Prill 2007 - 17:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha heathcliff
o naqe mos ja futni kot as ti as kati....


duaj veten, se te duan dhe te tjeret, e nqs nuk te do dikush atehere nuk e meriton te qash per te....
lotet fshiji vete se bota nuk ti sheh,,,edhe po ti pa do tallet me ty,,, per ate qe te la.... e ai qe te la,,, e le,,,, nuk te perqafon kur je e perlotur se po te kishte aq shpirt sdo te te kishte lene fare......



........

me pak fjale ti doje te thoje qe: 
 
Askush nuk meriton lotet e tu se ai qe i meriton nuk te ben te qash. ....apo gabohem??

 


Postuar nga atiola datė 01 Prill 2007 - 17:36:

nuk eshte e vertet ajo qe thuhet me siper se ne bejme te qajme ata qe i duam mijera here po nuk eshte e thene qe nuk i meritojme ato lote ndoshta e bejme pa e kuptuar pa dashur
kushedi sa here kam qare per nje njeri dhe jam plotesisht e binder qe i meriton ato lote dhe ai ka qare shume here per mua per kete jam plotesisht e sigurte


Postuar nga heathcliff datė 01 Prill 2007 - 17:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha atiola
nuk eshte e vertet ajo qe thuhet me siper se ne bejme te qajme ata qe i duam mijera here po nuk eshte e thene qe nuk i meritojme ato lote ndoshta e bejme pa e kuptuar pa dashur
kushedi sa here kam qare per nje njeri dhe jam plotesisht e binder qe i meriton ato lote dhe ai ka qare shume here per mua per kete jam plotesisht e sigurte




ateher po loz ai me ty ose po na genjen ti per 1 prill,,,,
qan per ate qe do por jo sepse ai ste do.... ose me keq thote qe te do por ne fakt i dhimbsesh si nje femije... i botes ....se jo i tiji....

nejse qaj ti se shfryn ,, asgje me shum....
neser dielli do lind serish me ose pa ate///????


Postuar nga Katilesha datė 01 Prill 2007 - 19:48:

......Nuk jemi asgje tjeter vecse udhetare ne kete bote........ku ne fundin e rruges na pret "ideali i vdekjes"......


Postuar nga Enya datė 01 Prill 2007 - 22:50:

Talking

Ufa ja filloi shiuuuuuuuuuuuuuuuuuu.


Postuar nga ~Enigme~ datė 01 Prill 2007 - 22:58:

Sa me pelqejne Pashket. Nuk e di pse eshte nje nga festat fetare qe me mbushen shpirterisht. Pranvera me sjell te njejtin rezultat mgjs shpesh shoqerohet me shira perseri zhdukja e bardhesise dhe rilindja e gjelberimit me bejne me energjike. Shpresoj nga shirat qe presim kete jave te dale dielli te diele!


Postuar nga buzeqeshja datė 02 Prill 2007 - 09:13:

dua gjuuuuuumeeeeeeeeeeeeeeeeee


Postuar nga Katilesha datė 02 Prill 2007 - 13:26:

Ne nuk jemi ato qe jemi....,por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne..........


Postuar nga heathcliff datė 02 Prill 2007 - 13:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
Ne nuk jemi ato qe jemi....,por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne..........


.....atehere kur kemi frike se ne nuk dime ......dhe te tjeret jane pasqyra e vetme ne te cilen mund te shihemi qarte....... dhe jo atehere kur te tjeret jane plot paragjykime, shtremberime, mashtrime, shpifje, inate, me ose pa shkak, ato vetem perbejne nje pasqyre qorre , cop-cop,, ku ne detyrohemi te vezhgojme veten tone te deformohet me te padrejte............


Postuar nga Katilesha datė 02 Prill 2007 - 13:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha heathcliff


.....atehere kur kemi frike se ne nuk dime ......dhe te tjeret jane pasqyra e vetme ne te cilen mund te shihemi qarte....... dhe jo atehere kur te tjeret jane plot paragjykime, shtremberime, mashtrime, shpifje, inate, me ose pa shkak, ato vetem perbejne nje pasqyre qorre , cop-cop,, ku ne detyrohemi te vezhgojme veten tone te deformohet me te padrejte............



..................

shife ky hajt n'kafe ..,por ketu s'te la une me m'citu mendimet e mija:p...........m'len mar djal rahat se m'cmende para e mbrapa.........:p


Postuar nga dhoma666 datė 02 Prill 2007 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007


..................

shife ky hajt n'kafe ..,por ketu s'te la une me m'citu mendimet e mija:p...........m'len mar djal rahat se m'cmende para e mbrapa.........:p



........................dhe pazotsia jone per te lene,,, ate sic eshte ,,kekojme qe te gjejme dicka te perbashket,,,,,,,,,,,,me ate realitet,,,,,,,,pazotsi qe buron nga miresia jone ,,,,,,,,,,,,,,,por kjo miresi eshte e huaj...........une nuk kam ardhur ketu.............pse po kerkoj,me kot ,,,,,,,,,,apo eshte kjo e vetemja menyre per te treguar ,qe jamm edhe une pjese e botes,,,,,,,,,,,,me falni ,,,,,,,,,nuk mund t`iu tradhetoj,,,,,,,,,jam pjese e juaja ,por jo pjese vetes,,,,,,,,,,,,,,.


ps heathclif


Postuar nga heathcliff datė 02 Prill 2007 - 14:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007


..................

shife ky hajt n'kafe ..,por ketu s'te la une me m'citu mendimet e mija:p...........m'len mar djal rahat se m'cmende para e mbrapa.........:p




ja ja vetem para, mbrapa asnjihere,,,, ka kalu 1 prilli tesh


p.s shkova me hanger se po me bjen te fikt......


Postuar nga Katilesha datė 02 Prill 2007 - 14:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha dhoma666


........................dhe pazotsia jone per te lene,,, ate sic eshte ,,kekojme qe te gjejme dicka te perbashket,,,,,,,,,,,,me ate realitet,,,,,,,,pazotsi qe buron nga miresia jone ,,,,,,,,,,,,,,,por kjo miresi eshte e huaj...........une nuk kam ardhur ketu.............pse po kerkoj,me kot ,,,,,,,,,,apo eshte kjo e vetemja menyre per te treguar ,qe jamm edhe une pjese e botes,,,,,,,,,,,,me falni ,,,,,,,,,nuk mund t`iu tradhetoj,,,,,,,,,jam pjese e juaja ,por jo pjese vetes,,,,,,,,,,,,,,.


ps heathclif



.....

Si m'ke fol itesh si Fatos Nanua.........:p:p


Postuar nga Enya datė 02 Prill 2007 - 15:16:

Exclamation

="Sado e njerezishme te tregohesh, sado te mundohesh te respektosh tjetrin,
-kurre s`e merr te njajten monedhe mrapan."=


Postuar nga elsaaa datė 02 Prill 2007 - 15:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
="Sado e njerezishme te tregohesh, sado te mundohesh te respektosh tjetrin,
-kurre s`e merr te njajten monedhe mrapan."=



hahahahahha enya po mendoja te njejten gje....ska gje secili ka njerzillikun e vet...na e di zoti....


Postuar nga Katilesha datė 02 Prill 2007 - 15:40:

Njeriu .........kurore e qenieve te gjalla!!


Postuar nga GENTI_the_KING datė 02 Prill 2007 - 15:46:

sa do qe ZOTI na ka dhene edhe harresen , un nuk mundem te harroj ...............


Postuar nga Katilesha datė 02 Prill 2007 - 15:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha GENTI_the_KING
sa do qe ZOTI na ka dhene edhe harresen , un nuk mundem te harroj ...............


...........

Ashtu sic nuk te harrojme dhe ne kendejna......Genti... King

 

ps:....Deshira per te harruar eshte stimuli me i foooooort per te kujtuar .....


Postuar nga dhoma666 datė 02 Prill 2007 - 19:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
Njeriu .........kurore e qenieve te gjalla!!



dashuria........kurora e njeriut
por si cdo mbreteri edhe kjo eshte drejt revulucionit


Postuar nga bucimakja datė 02 Prill 2007 - 19:46:

ja vlen nganjehere dhe te flesh me shume sepse dhe mund te gabosh me pak......


Postuar nga Katilesha datė 03 Prill 2007 - 13:10:

......

Miqesia,nevoja per te pasur dike prane eshte gjeja me konstante humane....,nevoja per miqesie eshte e perjetshme............


Postuar nga heathcliff datė 03 Prill 2007 - 19:19:

.......me paska marr malli te degjoj kete muzik,, qe sot e kan harruar te marrosur pas hip-hopit...... it's good to reflect back to old times,,,,,


Postuar nga Klodel datė 03 Prill 2007 - 23:38:

jeta eshte teper e shkurter per te mos e shijuar e per te mos qene i/e gezuar.


Postuar nga buzeqeshja datė 04 Prill 2007 - 14:06:

pse me merzisin kta njerez kot me llafet e tyre ...pse se mbyllin gojen ma hanno sempre da dire qualcosa .....


Postuar nga Zhylien Sorel datė 04 Prill 2007 - 16:43:

Kur njeriu genjen te tjeret eshte keq ,po kur genjen veten dhe e beson genjeshtrene e vete ...eshte akoma me keq ....


Postuar nga atiola datė 04 Prill 2007 - 17:03:

nuk e di pse me duket sikur e kam humbur llogjiken kam humbur ate bukurine e jetes jam bere shume serioze nuk me pelqen me teqesh te bej shaka
cfare ka ndollur me mua valle saarrij te kuptoj me veten time


Postuar nga Niqua datė 04 Prill 2007 - 20:30:

asgje nuk justifikon koshiencen time imazhin tend ne kete
moment,fjalet e shumta me keq.


Postuar nga elsaaa datė 04 Prill 2007 - 21:39:

po shikoj lajmet ne top channel....dhe i them vetes ...shko mi elsaaa ne pune se ste jep buk me henger as tosi as sala......po krahet e tu kshuqe si shikoj me....


Postuar nga Niqua datė 04 Prill 2007 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha elsaaa
po shikoj lajmet ne top channel....dhe i them vetes ...shko mi elsaaa ne pune se ste jep buk me henger as tosi as sala......po krahet e tu kshuqe si shikoj me....



mos u merr me ate derra se sja vle


Postuar nga elsaaa datė 05 Prill 2007 - 05:10:

good night evrrione


Postuar nga bucimakja datė 05 Prill 2007 - 10:47:

sa mjeke e mire qe eshte koha sepse ajo arriti te sheroj cdo plage....


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.