Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »
Trego 4 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Rrefimi i ish-presidentit Moisiu: Presionet e Berishės pėr shkarkimin e Sollakut (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17199)


Postuar nga shelgu datė 18 Janar 2010 - 20:11:

Ne fakt, kane ndoshur kaq shume gjera atje sa te gjithe na duken njesoj dhe ndoshta jane te tille.

Ai qe beri '97, mund te beje cdo gje. Keto punet e PUB-eve e te tjera si keto intriga te vockla, jane pa peshe dhe duken si lodra femijesh, para '97-tes dhe Gerdecit.

Megjithate eshte nje material interesant


  Gjithsej 4 faqe: « 1 2 [3] 4 »
Trego 4 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.