Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:12:

Foto sipas aparatit tim.

.


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:35:

.


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:37:

Foto 3


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:38:

Foto 4


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:38:

Foto 5


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:39:

Foto 6


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:40:

Foto 7


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 09:40:

Foto 8


Postuar nga Zhylien Sorel datė 27 Prill 2008 - 10:36:

Smile

Sa i bredhur dhe me fat qenka ai aparati yt...se ky toni ngeli duke kap vetem trishtim dhe vjeshte ....


Bukur foto,eshte bera nga Helikpteri ajo me pamje nga lart ?!


Respekte


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 10:48:

Nga avioni.

Bredh aparati here pas here. Jane fotografi te mbledhura me kohen.


Postuar nga Tulipani datė 27 Prill 2008 - 15:39:

Fotot 4,5,6 jane te preferuarat e mia , dhe po s'ma dhe lejen do ti kopjoj :p


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:15:

Foto 9

Flm Tulipani. Po s'ka nevoje ti perdhunosh se ti jap vete :p.

Meqe kishe vene ca perspektiva andej po ve nje ketu lart.


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:16:

Foto 10


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:17:

Foto 11


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:17:

Foto 12


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:18:

Foto 13


Postuar nga Fajtori datė 27 Prill 2008 - 16:18:

Foto 14


Postuar nga Demokrate4ever datė 27 Prill 2008 - 16:32:

Fotoja 2 dhe 14 jane te vecanta, te tjerat duken si foto te perseritura.., por realizimi i fotografimit madheshtor.. shume paster dhe artistik.

bukur, bukur te gjitha fotot.


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 18:29:

15


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 18:30:

16


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 18:31:

17


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 18:31:

18


Postuar nga Eria datė 15 Korrik 2008 - 18:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 11


Ky ngjan si Plaku& Deti!!
Te bukura fotot faje,e paske bredharak aparatin ti


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 18:31:

19


Postuar nga Tulipani datė 15 Korrik 2008 - 19:11:

Fotoja 19 me pelqen mua


ato me gjallesat e detit jane bere me aparat qe perdoret dhe nen uje apo eshte normal?


Postuar nga SmoKer datė 15 Korrik 2008 - 19:58:

upss...mund ti bej edit ndonjeri ta zvogeloj


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2008 - 20:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tulipani
ato me gjallesat e detit jane bere me aparat qe perdoret dhe nen uje apo eshte normal?


Aparat normal ne akuarium.


Postuar nga kotka datė 15 Korrik 2008 - 20:53:

Fotot 10 dhe 20 my favorites

good job


Postuar nga Fajtori datė 01 Tetor 2008 - 09:53:

Foto 21

Kjo nuk eshte sipas aparatit tim, por sipas dores time. Aparati im do e kishte nxjerre me bukur :p


Postuar nga Fajtori datė 20 Tetor 2008 - 22:20:

Foto 22


Postuar nga Tulipani datė 21 Tetor 2008 - 00:24:

Nje foto macro e detajuar perderisa tek hija qe reflektohet ne letren e bardhe duken dhe ato si qime.


Fajtor ne kete ore te nates me mire mos e kisha hapur kete temen tende per aq frike sa i kam


Postuar nga Fajtori datė 20 Nëntor 2008 - 23:50:

foto 23


Postuar nga Fajtori datė 19 Prill 2009 - 17:30:

Fotot e sotme

Foto 24


Postuar nga Fajtori datė 19 Prill 2009 - 17:31:

Foto 25


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:08:

Foto 26


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:09:

Foto 27


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:09:

Foto 28


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:10:

Foto 29


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:10:

Foto 30


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:11:

Foto 31


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:11:

Foto 32


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:12:

Foto 33


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:12:

Foto 34


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:13:

Foto 35


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:14:

Foto 36


Postuar nga Fajtori datė 25 Korrik 2009 - 15:15:

Foto 37

Fund per tani


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 12:40:

Foto 38


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 12:40:

Foto 39


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 12:40:

Foto 40


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 12:46:

Foto 41


  Gjithsej 18 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.