Forumi Horizont Gjithsej 15 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- dylan ka ra n'dashni (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18650)


Postuar nga Deb* datė 02 Gusht 2012 - 02:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Tjeter eshte e martumja dhe tjeter dashia.
Ashtu eshte, por ecin paralel, jo gjithmone xhanem.


  Gjithsej 15 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.