Forumi Horizont Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- dylan ka ra n'dashni (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18650)


Postuar nga dylan datė 01 Gusht 2012 - 23:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Shelg po ku mbaj mend une dhe ti! Pastaj tema eshte e dylan. Kush te tha ty qe dylan ka rene ne dashuri? Une kujtoja se dylan e dashuruar ka qene gjithmone apo jo dylan?kur mesova cishte dahsuria kishte vajtur teper vone lol sa kam qesh po helbete zoti baft mir vec me than spo di

di dicka qe sdo ishte gje e keqe te kesh prane dike qe do


  Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 »
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.