Forumi Horizont
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- dylan ka ra n'dashni (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18650)


Postuar nga shelgu datė 29 Korrik 2012 - 15:31:

dylan ka ra n'dashni

Ose po dylan mo u martua?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 29 Korrik 2012 - 22:00:

Ahahahah..

Te mendosh qe u identifikova vetem per te qeshur.


Postuar nga Deb* datė 30 Korrik 2012 - 00:34:

Shume i thate lajmi, lol. Po ti shelgo ke rene? P.S Ate rreshtin e dyte se mora vesh.


Postuar nga dylan datė 30 Korrik 2012 - 01:02:

Re: dylan ka ra n'dashni

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Ose po dylan mo u martua?

ban be qe jam martua ,ca me paska gjet mjer une


Postuar nga shelgu datė 30 Korrik 2012 - 17:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Shume i thate lajmi, lol. Po ti shelgo ke rene? P.S Ate rreshtin e dyte se mora vesh.


Jo mi pse te bie.

Me mire te rrish hipur, si nastradini.


Po ti, na trego pak kur e fillove dashnine, cfar moshe ishe?


Postuar nga dylan datė 30 Korrik 2012 - 20:58:

smerret vesh ca u ba tybe jan ka me mertojne me duket e hajt toks boooooo


Postuar nga Deb* datė 01 Gusht 2012 - 18:31:

Shelg po ku mbaj mend une dhe ti! Pastaj tema eshte e dylan. Kush te tha ty qe dylan ka rene ne dashuri? Une kujtoja se dylan e dashuruar ka qene gjithmone apo jo dylan?


Postuar nga Piktor datė 01 Gusht 2012 - 21:47:

Dylan ka gjetur princin e kalter po eshte martu, po ka ra n'dashni me duket se nuk don ta martojn te tjeret.


Postuar nga dylan datė 01 Gusht 2012 - 23:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Shelg po ku mbaj mend une dhe ti! Pastaj tema eshte e dylan. Kush te tha ty qe dylan ka rene ne dashuri? Une kujtoja se dylan e dashuruar ka qene gjithmone apo jo dylan?kur mesova cishte dahsuria kishte vajtur teper vone lol sa kam qesh po helbete zoti baft mir vec me than spo di

di dicka qe sdo ishte gje e keqe te kesh prane dike qe do


Postuar nga shelgu datė 02 Gusht 2012 - 00:17:

Tjeter eshte e martumja dhe tjeter dashia.


Postuar nga dylan datė 02 Gusht 2012 - 00:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Tjeter eshte e martumja dhe tjeter dashia.


sdi valla shelg per ne me duket skishte pa ken dashnie spaskena le me ba lum kurr (qysh thon plakat )


Postuar nga shelgu datė 02 Gusht 2012 - 01:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


sdi valla shelg per ne me duket skishte pa ken dashnie spaskena le me ba lum kurr (qysh thon plakat )


Kshu them un per te ngaterru Cecin moj dylan


Postuar nga dylan datė 02 Gusht 2012 - 01:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Kshu them un per te ngaterru Cecin moj dylan
mos caj kryt syn dylan ehste democrate se ka shume problem shume kur te me merzit dikush ja bej bam e shek shum mundime shqyrtimi temash lol


Postuar nga Deb* datė 02 Gusht 2012 - 02:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Tjeter eshte e martumja dhe tjeter dashia.
Ashtu eshte, por ecin paralel, jo gjithmone xhanem.


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Tetor 2012 - 19:29:

sa lajm te mire qe lexova


 
Trego 15 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.