Forumi Horizont Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Windows 8 (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18566)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 02 Mars 2012 - 22:45:

Raid, Customers Preview qenka shume me i kompletuar se Developers Preview. Personalisht po me pelqen jashte mase. I vetmi problem qe kam hasur eshte BSOD gjate instalimit te driverave te kartes se rrjetit. Nese instaloj nje driver te WiFi mbi nje driver ekzistutes, me jep BSOD dhe me duhet te bej restart.


  Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 » ... E fundit »
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.