Forumi Horizont Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 »
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Windows 8 (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18566)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 25 Maj 2012 - 20:52:

Une vajta kohe pa tweak-ur sistemet qe instaloj. Thjesht nje Disk Cleanup, nje Defragment dhe uninstall programeve qe s'te duhen ose qe ke mbi 1 muaj pa i perdorur... Ne rast se nuk te zgjidhin pune problemet e mesiperme, konsidero ti shtosh RAM kompjuterit tend ose te nderrosh hard diskun dhe te marresh nje SSD qe fluturon ne krahasim me HD tradicionale.


  Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 »
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.