Forumi Horizont Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Windows 8 (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18566)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 02 Qershor 2012 - 17:13:

Microsoft shperndau dje Windows 8 Release Preview. Nese bazohemi te dy versionet e meparshme Developers Preview dhe Consumers Preview, them se as ky version s'duhet humbur. Microsoft po ben nje hap galopant me Win8 prandaj dhe tani qe po shkruaj, po behet gati USBja per instalim


  Gjithsej 22 faqe: « E parė ... « 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]
Trego 22 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.