Forumi Horizont Gjithsej 338 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 » ... E fundit »
Trego 338 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Feja krishtere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=184)
-- A ėshtė Jezusi Zot? Bibla thotė JO! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11991)


Postuar nga Amstel datė 03 Shtator 2006 - 06:30:

e si mund te hec feja perkrah shkences aman?
sot ne shkence mund te krijosh shume gjera por ska snje lidhje me fen,vertet sot me ane te shkences mund te bej femije nje grua e virgjer por me ane te spermes te nje mashkulli...
atehere nuk kishte shkence dhe nuk mund ta krahasojme ate kohe me kete te sotmen.


  Gjithsej 338 faqe: « E parė ... « 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 » ... E fundit »
Trego 338 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.