Forumi Horizont Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mjekėsia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=266)
-- Video shokuese kunder pirjes se duhanit (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15006)


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 15:12:

e tmerrshme e kjo


Postuar nga AngelDevil datė 23 Maj 2010 - 20:26:

prap ju riktheva kesaj temes une ... kesaj rradhe me e vendosur se kurre


Postuar nga NS-6 datė 23 Maj 2010 - 22:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti

e dyta, duhani qe shitet sot neper bote ka kimikale qe sdhjedhin kancer them une, se baballaret tane qe kane pire duhan puro qe e kane dredhur, nuk kane patur ndo je problem kanceri kurre.
axha im vdiq 80 vjec dhe jo nga kanceri, qe e ka pire duhanin qe kur ishte femije, dhe ka punuar gjithe jetes...
sa fiksim e kam kete arsyetim (mes shqipetareve eshte #1 ne klasifikimin Top 10 te atyre qe justifikojne paaftesine me lene duhanit) me kujtohet qe ma kane thene edhe persona te tjere...pjese pjese sepse nuk mbusheshin dot me fryme...nje pjese si kam pare me ne ambulator

pjesa tjeter e klasifikimit:
#2 = se coj teposhte duhonin una!
#3 = e pi me filter kshu qe nuk bo dom!
#4 = pi llalle ose kos cdo dite dhe shplan mushkerite!
#5 = rri e cun ti se sdi gjo!u bone ti me me dhon men mu!
#6 = ja se do e le kur te plakem ene pak!
#7 = e pi vetem sa me thon se nuk osh qe konsumoj sasi te medha!
#8 = kur ulesh ne tavoline i cinare do e morsh mooo!
#9 = e pi vetem kur pi kafe!
#10 = burrat pin duhon!


Postuar nga kurt datė 23 Maj 2010 - 23:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha NS-6


sa fiksim e kam kete arsyetim (mes shqipetareve eshte #1 ne klasifikimin Top 10 te atyre qe justifikojne paaftesine me lene duhanit) me kujtohet qe ma kane thene edhe persona te tjere...pjese pjese sepse nuk mbusheshin dot me fryme...nje pjese si kam pare me ne ambulator

pjesa tjeter e klasifikimit:
#2 = se coj teposhte duhonin una!
#3 = e pi me filter kshu qe nuk bo dom!
#4 = pi llalle ose kos cdo dite dhe shplan mushkerite!
#5 = rri e cun ti se sdi gjo!u bone ti me me dhon men mu!
#6 = ja se do e le kur te plakem ene pak!
#7 = e pi vetem sa me thon se nuk osh qe konsumoj sasi te medha!
#8 = kur ulesh ne tavoline i cinare do e morsh mooo!
#9 = e pi vetem kur pi kafe!
#10 = burrat pin duhon!

nuk kam asnje argument kunder ktij postimit tend NS6 por nganjehere bejm justifikime koti, kshtu
por edhe e kam shprehur ne disa postime te tjera ktu qe pirja e duahnit eshte dobesi/weakness


Postuar nga Deb* datė 23 Maj 2010 - 23:17:

Burri im thote; ''Ja diten e pare te muajit do ta leje, do e shikosh.!''Sa muaj e vite po ikin...
Do ja tregoj njehere ato videot me lart se mbase kane efekt pozitive. Sidomos ajo me turinjte e deformuar. Deformimet, demtimet e dukshme me nje fjale


  Gjithsej 4 faqe: « 1 2 3 [4]
Trego 35 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.