Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga apple datė 14 Dhjetor 2005 - 13:46:

Question A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

A DO TE LIDHESHIT ME NJE PERSON VETEM PER KEQARDHJE,DMTH NQS E DINI QE AI/AJO JU DO SHUME DHE DO TE VUANTE JASHTEZAKONISHT NESE DO TA LINIT?SHPESH KJO ESHTE NJE SAKRIFICE E TEPERT DHE NE PAMJE TE PARE PERGJIGJJA ESHTE 'JO',POR A E KA BERE NJERI DHE DERI KU KA SHKUAR KJO LIDHJE.


Postuar nga Syri_Magjik datė 14 Dhjetor 2005 - 15:04:

TEM QE NA MUNGONTE URIME!

Well si gjithmone pergjigja e pare esht jo!

Mua me ka ndodhur qe me dashuronte nje djale marezisht dhe vazhdone akoma por ne fillim ndjeja vertet nje keqardhje per ate dhe ishim large ne fakt, pra sic me vinte keq jo se u lidha me te as qe kam per tu lidhur pasi dua nje tjeter por vetem e telefonoja shpeshe gjeja me e keqe ishte se ai nuk e dinte qe une ndjeja vetem nje keqardhje per ate dhe ndaj detyrohesha ta merja ne telefone. Kujtonte dhe akoma mendon se une e dua ate, me vjen shum keqe por sdi cte bej pasi zemren time e ka nje tjeter ne dore. Dhe neqofte se une nuk e dua sdo mend qe sdo lidhem me ate vetem per keqardhje jeta na ka dhen zemer qe te dashurojm me shpirt dhe jo vetem se kemi ndjenje keqardhje. Te pakten ky esht mendimi im


Postuar nga Lela_Dr datė 14 Dhjetor 2005 - 23:04:

Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.


Postuar nga Syri_Magjik datė 15 Dhjetor 2005 - 20:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.


Pikerisht ndaj jep kete pergjigje nga qe ste ka ndodhur kur ishe ne nje moshe delikate, dhe sikur te ndodhi sot Lela mendoj qe do i japesh pergjigjen e duhur pasi je ne nje moshe te pjekur. Ndersa une isha e vogel sa dhe sot sdi cti them, por jam e sigurt qe do ja dale mbane me nje kuptim miqesie dhe jo urrejtje.


Postuar nga Lela_Dr datė 15 Dhjetor 2005 - 21:08:

Ketu ne itali ka nje thenje, "Vai dove ti porta il cuore"
ti ndiq zemren tende.


Postuar nga tilonshe datė 16 Dhjetor 2005 - 02:55:

une faktikisht gjendem ne nje lidhje te till...well ne filllim me pelqente por largesia ben te veten...kot nuk thon larg syrit larg zemres...u mundova te ndahesha nje her prej tij por menyra se si reagoi me beri te ndihem keq...so u lidha prap me te....well eshte pak e ngatrruar...kur jam me te ndihem mire(and i'm all over him)...por kur nuk eshte pran meje as me bie ndonje her ne mend per te....well i guess duhet ti jap drejtim ketij muhabeti....


Postuar nga ~Enigme~ datė 16 Dhjetor 2005 - 03:20:

Per mendimin tim nuk do te mundesha te vazhdoja nje lidhje per keqardhje. Nuk e di nqs pasiguria ime ndaj atij mund te me shkaktonte pyetje...... frike...... qe te me largonin nga personi.

Por ne momentin qe e kuptoja dhe isha e sigurt qe nuk kisha ndjenja per ate nuk do te rija as nje moment. Ajo do ishte nje loje, nje tallje per personin qe dikur kam dashur, qe kam shpenzuar kohe me ate keshtu qe nuk do mundesha ta tallja dhe te luaja me ndjenjat e tij sepse deshira ime do ishte ta shikoja te lumtur dhe mgjs do ishte ndarja nje vuajtje e di qe do ishte momentale por mgjs nje sinqeritet qe do ta vriste do ta vleresonte me vone.


Postuar nga Eria datė 16 Dhjetor 2005 - 15:18:

as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.


Postuar nga Animal datė 16 Dhjetor 2005 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eriosa
as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.

e njejta edhe per mua sepse edhe gjeja me e vogel{miqesi e............. qe do te ndjeja per te do te ishte pakuptim


Postuar nga Pupurushe datė 17 Dhjetor 2005 - 04:19:

e zeme se u lidha me nje person per keqardhje por mbas disa kohesh lidhja sdo jete lidhje serjoze dmth nuk do lidhesha me deshir time dhe me pas mendoj se ajo lidhje do perfundonte dhe ate person do e lendoja ...kshtuqe pse te harxhosh kohe kot dhe te vrasesh dike shpirterisht


  Gjithsej 11 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.