Forumi Horizont Gjithsej 103 faqe: « E parė ... « 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga amor alucius datė 19 Shkurt 2011 - 23:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
kurse mashkulli ndahet se kerkon paqen qetesine, edhe kur e din mire qe vetmia e pret.


Njoh nje tipe une qe sahere qe do ta lere i dashuri ajo e kercenon se do vrase veten. Zot na ruaj, nje e tille te te bjere ne dere...

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
besoj je gabim madje plotesisht ne mendimin tend pak ka femra si elle mehskuj qe ndahen nge dikush e mund te kalojne dhe vite te tera pa nje dahsuri tjter
kjo ska te bej me at qe ka nje nejri tjetr po thejsht smundesh me e ndahet njeriu
s ete presesh te gjesh dike per tu ndare nga nje tjeter besoj ehste krejt ceshtje tjter ne ket rast ,po ndahesh s eje dashuru me dike tjeter
ca ska te bej asgje me temen


Vallaj, pak meshkuj kam njohur qe kane leshuar nje dege pa pasur te siguruar te pakten prospektin e nje dege tjeter. E njejta gje per femrat por femrat jane si natyre me neperka, i fshehin me bukur.


  Gjithsej 103 faqe: « E parė ... « 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.