Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga shelgu datė 12 Maj 2012 - 19:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


wowwwwwwwwwwww hahah me preke i tesh


Edhe mue me ka prek.

.


Postuar nga dylan datė 12 Maj 2012 - 22:43:

po te jet femer noshta me ishte rrejt emndja isha lill me te po si te jet mashkull kurr ne jet

kam then gjithe dhe ee them e besoj doe perserit gjithe se te jetoj qe mashkulli ehste si tipi i qenit njeri pa ndjenja pa shpirt
dhe ne qofte s enje mashkull ndoll te ket pak ndjenja dije qe nje kohe e shkurterse i ktehhet shpiti mashkull shume shpejt

naj arsyeja kjo sikur nej dite nje mashkull te me bjer ne gjunje te me gjunjezohet sbesoj se do kisha ndje keqarllje qe te lillesha me te , vetem sikur ta ksiha shiku vet te arsyeshme se po ja vlen
po gjithesesi mashkulli mbetet mashkull vertet femra pa mashkull ska jet po je pjes emir e le te jet site jet themi puna kalonje dit se do kaloje dhe nje tjeter
e ku kuptimi lumturia lezeti i jetes
te marrsha te keqen a je jet ma


Postuar nga shelgu datė 13 Maj 2012 - 00:30:

Mu me vjen shume keq dhe nuk duroj dot. kam keqardhje te madhe medemek.


  Gjithsej 11 faqe: « E parė ... « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.