Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga dennisi_uk datė 30 Janar 2007 - 20:05:

Viper tani ja fute kot plako sepse ti e dashke ate vajze por nuk ke deshire te shprehesh ketu ne forum.
Une jam mese i sigurte qe e don ose ke frike se nuk gjen njeri tjeter
Une kam qejf te flas realitetin plako, kshue kam nje shokun tim i here i thote nuk te dua sa e shiko se nuk gjen tjeter sorry i miss u honey.
Take care boys and girls


Postuar nga bruni22 datė 05 Maj 2008 - 11:25:

jo


Postuar nga sjara datė 05 Maj 2008 - 11:32:

absurde, as e mendoj dot.


Postuar nga lezhjani-82 datė 05 Maj 2008 - 11:53:

Nuk eshte qe jam lidhur me nje vajze per keq-ardhje, por kam ndenjur me nje vajze per keq-ardhje.
Fakti ishte se kishim ca muaj te lidhur dhe ne momente te veshtira, i rrija gjithmone afer, ngaqe skishte asnje familjar apo shoqeri ketu. Edhe pse doja te prishesha me ate goce(arsyet s'kane rendesi), me vriste shume mendimi se ajo do te vuante prishjen vetem dhe s'do kishte asken afer pervec 4 mureve.
Shpesh kam bere be qe sdo ta ndihmoja me, por shpirti i njeriut mbetet shpirt njeriu.....e kam ndihmuar sa ka pasur nevoje, pastaj......heret a vone gjithcka ka nje fund!


Postuar nga _zidan_ datė 09 Shtator 2008 - 00:55:

Smile _zidan_

Do te doja te flisja paksazi se nuk me lejon thenia time personale te flas me shume.Mendoj qe te gjithe ne jemi per te ardhur keq(ne rolin e nje mekatari po flas)por nuk eshte diēka serioze te lidhesh me nje vajze ose djale se te ka ardhur keq se ti qe ja shtri doren neser pasneser do ta ndjesh veten me superior se ajo ose ai dhe ketu dashuria humbet termin si dashuri dhe mer nuanca bamiresie


Postuar nga japonezi datė 13 Dhjetor 2008 - 14:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.



Edhe Per Mu E Njejta Gje Por Dhe Spreferoj Me Dashuru Ose Nasjelltas Per Keqardhje Sepse Shume Bukur Dihet Qe Raste Te Radha Jan Per Keqardhje Dhe Sbesoj Se lidhjet E Tilla Zgjasin Shume



Dashuroni Sa Me Shume Gjithmon `Me Ndjenj` Jo Per Keqardhje


Postuar nga ira_885 datė 13 Dhjetor 2008 - 17:58:

NUK DO TE LIDHESHA NE ASNJEMENYRE!E DEMTON ME SHUME PERSONIN TJETER DHE E BEN TE JETOJ ME SHPRESA TE KOTA .ME PAK FJALE DO ISHTE SHUME STRESUESE PER TE DY.


Postuar nga sassari datė 12 Shkurt 2011 - 21:32:

jo

nuk di te genjej


Postuar nga cecilia datė 12 Shkurt 2011 - 21:39:

Preferoj te kem une lidhje me dike per "keqardhje" (varet se c'kuptim i japim) se sa me dike qe dashuroj si e marre & me mban ai per keqardhje mua...sepse mendoj qe do te jete 1OO her me mirnjohes se sa e kunderta!


Varet. Ēeshtje kendveshtrimesh!


Postuar nga sassari datė 12 Shkurt 2011 - 21:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Preferoj te kem une lidhje me dike per "keqardhje" (varet se c'kuptim i japim) se sa me dike qe dashuroj si e marre & me mban ai per keqardhje mua...sepse mendoj qe do te jete 1OO her me mirnjohes se sa e kunderta!


Varet. Ēeshtje kendveshtrimesh!

ke parasysh filmin me xhon belushin

kur i justifikohet asaj femres

iken dritat, ra bomba atomike, karkalecat

yes yes yes keqardhje


  Gjithsej 11 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.