Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga BIONDIA datė 13 Shkurt 2011 - 21:26:

Po


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


e kuptova nga shqipja qe perdor

si perfundim do lidheshe per keqardhje ti se nuk e understand-a une


cnuk apo ncuk (si osht se s'e mbaj mend tamam... )


Postuar nga amor alucius datė 13 Shkurt 2011 - 21:27:

Ohuha sa gjerat nisin nga keqardhja.


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Une them qe do i boj i xhiro nga dy tre here te gjithave.

ti pastroje apo ti beje pis


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

cnuk apo ncuk (si osht se s'e mbaj mend tamam... )mendoju dhe njehere para se te thuash jo


Postuar nga cecilia datė 13 Shkurt 2011 - 21:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
ti pastroje apo ti beje pis


Ik ore budalla se s'flet losti nga ato


Postuar nga BIONDIA datė 13 Shkurt 2011 - 21:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Ohuha sa gjerat nisin nga keqardhja.


te puc pak


Postuar nga amor alucius datė 13 Shkurt 2011 - 21:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


te puc pak


Dhe dy-pak po deshe meqe eshte gati Shen.


Postuar nga dylan datė 13 Shkurt 2011 - 21:33:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Dhe dy-pak po deshe meqe eshte gati Shen.me puth pak dhe mu


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
ti pastroje apo ti beje pis

Varet nga kendveshtrimi i partive. Ai do beje ate qe di te beje mire.


  Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.