Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga amor alucius datė 13 Shkurt 2011 - 21:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


me puth pak dhe mu


Une kafshoj, s'puth!


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia


Ik ore budalla se s'flet losti nga ato


Habitem edhe vete sa mire e ke kuptuar tipin tim


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


mendoju dhe njehere para se te thuash jo


E kam me prove


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

E kam me provepo me fut ne dileme ... po filloj te ndjej keqardhje


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


po me fut ne dileme ... po filloj te ndjej keqardhje


Konkluzione me nje rrjesht mos na nxirrni please


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 21:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Habitem edhe vete sa mire e ke kuptuar tipin tim
Po ke qe 2005 me Lost t'njofin imeni


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'ornePo ke qe 2005 me Lost t'njofin imeni


Une mendoj qe me shume te njofin ty qe ke hy ne 2010, sesa mu


Postuar nga amor alucius datė 13 Shkurt 2011 - 21:48:

She-she, Casanova.


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 21:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Une mendoj qe me shume te njofin ty qe ke hy ne 2010, sesa muT'mijat jan llafe boshe, se un s'prononcoj plot gjera.. po ty ama t'njofin sakt


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Konkluzione me nje rrjesht mos na nxirrni pleasehe se enderr ishte ... ben vaki dhe del


  Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.