Forumi Horizont Gjithsej 115 faqe: « E parė ... « 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 »
Trego 115 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Aktualitete Ndėrkombėtare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=110)
-- Lajme nga jashte (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17525)


Postuar nga Vizioner datė 27 Mars 2016 - 10:33:

Mendimi juaj...

A eshte ky ne Foto me Merkel,dale ne 2015 ne nje nga kampet e refugjateve ne Gjermani?
Marta Majtas eshte nje nga Terroristet e Brukselit.
Kjo Foto eshte hedhin ne rrjet nga Media te ndryshme,dhe,disa Media (prsh CCN),mendoj mendojne se ka ngjashmeri=i njejti person.


  Gjithsej 115 faqe: « E parė ... « 102 103 104 105 106 107 108 109 110 [111] 112 113 114 115 »
Trego 115 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.