Forumi Horizont Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- mendime te castit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=8245)


Postuar nga Fajtori datė 27 Nëntor 2006 - 18:16:

football, mos provoko kot te lutem. Kjo pune ka te beje me forumin, jo me ty, keshtu qe mos nderhyj. Nese keni inate personale me njeri tjetrin mos i beni ne forum te lutem.

Pershendetje.


Postuar nga Gaia datė 27 Nëntor 2006 - 18:19:

Shiu qe po bie tani jashte me kujtoi vrapimet tona qe te mos lageshim ,,me nje cader tre vete ,,, shkolla e mesme sa e bukur ka qene,, dua te lagem ne shi ta ndjej ate kenaqsi sot,,ika,,


Postuar nga SEXI datė 27 Nëntor 2006 - 18:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha football
Kam pershtypjen se dikush tani ne kete moment me vrrap, po vete neper kompjutra te tjere, qe te perdori pseudot e tjera per te share mbare e prape.



Hahhhaaaaa pikerisht kete po mendoja edhe une ne keto momente....
po mendoj dhe se 3-4 pseudonime eshte i njejti person..


Postuar nga Cindi datė 27 Nëntor 2006 - 18:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
football, mos provoko kot te lutem. Kjo pune ka te beje me forumin, jo me ty, keshtu qe mos nderhyj. Nese keni inate personale me njeri tjetrin mos i beni ne forum te lutem.

Pershendetje.



Ke shume te drejte o faja dhe e pranoj qe jam duke e tepruar, por jane ca tipa ketu, qe me jane qepur si balta e keqe mbas kepuces, sikur po u ha buken e babes se tyre dhe me kane bere te humb durimin.

Une nuk kam asgje personale me kerkend, kam kurajon te shpreh mendimin tim, si te me doje qejfi mua dhe jo te tjereve dhe ne te njejten kohe respektoj mendimin e cdo anetari.

Dhe une faktikisht, kur humb durimin, me pelqen te bej shume humor, me teper sa mban uje pilafi.

Kush me ngacmon publikisht, me doreza apo pa doreza, do te marre pergjigjen publikisht edhe nga une, me doreza dhe pa doreza, mbasi nuk kam kohe une te krijoj pseudo te tjera dhe brockolla te tilla si keto.

Mua si football me sulmojne te shume-pseudot, une si football do tu pergjigjem te shume-pseudove, meqenese juve nuk ja prisni dot koken ketij druri te shtrember..qe po anashkallon forumin


Postuar nga KRUMPENDORF datė 27 Nëntor 2006 - 18:30:

FOOTBALL nese e ke fjalen per mua qe tu pergjigja ashtu tek tema urrjejtja-dashuri
te kerkoj falje por se kisha direkt me ty por thjesht me shprehjen


Postuar nga Cindi datė 27 Nëntor 2006 - 18:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha KRUMPENDORF
FOOTBALL nese e ke fjalen per mua qe tu pergjigja ashtu tek tema urrjejtja-dashuri
te kerkoj falje por se kisha direkt me ty por thjesht me shprehjen



Jo, jo as nuk me ka shkuar mendja tek ty, hiqe nga mendja, neve thjesht rrahem mendime te kunderta dhe shprehem opinione personale, pa u share dhe pa u ofenduar me njeri - tjetrin.

Respektoj cdo mendimin tend personal dhe te ndonje tjetri.

Mbec me shendet dhe kalofsh sa me mire ne qofte se je i ri ne forum, ne qofte se je i vjeter keshtu si une, vazhdo sic ke qene.


Postuar nga myzeqari datė 27 Nëntor 2006 - 19:49:

Per here te fundit dhe te sterfundit si te doni ju , tema e ka titullin ''mendime te castit....... dhe jo chit chat !

p.s Tjeta Kela


Postuar nga atiola datė 27 Nëntor 2006 - 19:52:

me ka marre madhi shume per ty ku je qe nuk te gjej
ku je me trego


Postuar nga Cindi datė 27 Nëntor 2006 - 19:55:

Tjeta Myzo :p


Postuar nga Goku datė 27 Nëntor 2006 - 22:30:

Do te te fal zemren time , edhe do ta hap, por a do te degjoje zerin e saj ? Ajo do te flasi ngadale edhe bute edhe do te therasi ate qe ajo do...A e degjove zerin e saj ? A e kuptove se cfare te tha ? Tani mere zemren time edhe trajtoje mire...Come Walk With ME... Your Hand In Mine...


Postuar nga Enya datė 28 Nëntor 2006 - 14:20:

Arrow

Kushedi si do festohet festa e Flamurit ne Shqiperi.


Postuar nga Boksieri datė 28 Nëntor 2006 - 18:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha GANGOO
Kushedi si do festohet festa e Flamurit ne Shqiperi.



Sidomos ne Shkoder


Postuar nga Goku datė 01 Dhjetor 2006 - 02:36:

Sikur te kisha fuqi te mallkoja ate dite kur linda, do te isha i lumtur!


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 10:28:

Shpeshhere ngelem pa fjale kur flas me ty(gje e re kjo per mua,sepse une pa folur srri dot).
Nuk arrij ta kuptoj sepse,por jam bere e urte :p kohet e fundit...
E cuditshme sa ndryshon njeriu kur......


Postuar nga buzeqeshja datė 01 Dhjetor 2006 - 13:05:

sa dite e bukur sot.........jashte dielli rrezaton per bukuri ...sikur te kisha mundesi te shkoja per piknik ...por spo e gjej nje minute kohe per veten...gjithmone del dicka per te bere ....


Postuar nga atiola datė 01 Dhjetor 2006 - 15:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Harmageddon
Sikur te kisha fuqi te mallkoja ate dite kur linda, do te isha i lumtur!



sikur te isha prane teje nuk do te lejoja kurre te shkruaje keto qe shkruan


sikur ti te mos lindje ke do doja une


Postuar nga Fajtori datė 01 Dhjetor 2006 - 17:13:

Banana Republic: perkufizim

Origjinal:
A small country (especially in Central America) that is politically unstable and whose economy is dominated by foreign companies and depends on one export (such as bananas)

Shqip:
Nje shtet i vogel (zakonisht ne Ameriken Qendrore), i cili eshte politikisht instabel, ka nje ekonomi te dominuar nga kompanite e huaja dhe varet nga exporti i nje produkti te vetem (psh bananet).


Postuar nga Enya datė 01 Dhjetor 2006 - 17:47:

Arrow

Faje kot per informim me te gjere tendin,
Ka dhe parfum "Banana Republic".Hmmmmm cfare arome qe ka.


Postuar nga Eria datė 01 Dhjetor 2006 - 17:55:

kushedi pse pertoj te shkruaj si me pare


Postuar nga Enya datė 02 Dhjetor 2006 - 03:01:

...
dua t`bertas, me ze te qaj
e di se un kam ber shum faj;
dua t`i vras brengat pak
me shishe "skenderbe`" konjak....

pershendes Vasin & Lonen
me mungoni...


Postuar nga buzeqeshja datė 02 Dhjetor 2006 - 17:51:

se di pse jam ber kaq e ndjeshme,kam ndryshuar shum......cili do jete shkaku valle??????


Postuar nga Eria datė 02 Dhjetor 2006 - 18:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
se di pse jam ber kaq e ndjeshme,kam ndryshuar shum......cili do jete shkaku valle??????


E ke nga moti .

e cuditshme jam,dhe me nerva,dhe e merzitur dhe gati te merrem me llafe e te bej te qesh.....bohhhh e cuditshme


Postuar nga agata datė 02 Dhjetor 2006 - 19:19:

Me kujtohet ajo nate, si sot kater muaj plot...!


Postuar nga KRUMPENDORF datė 02 Dhjetor 2006 - 19:20:

ta kisha njenen itash sa mire do ishte


Postuar nga Eyesight datė 03 Dhjetor 2006 - 08:19:

Sa prekese kenga qe po degjoj ne keto momente..

... kushedi do kthehet ta perqafoje
apo do te kthehet e do pendohet...

la la la la la...

Dilemat e njeriut nuk te mbarojne kurre..


Postuar nga Enya datė 03 Dhjetor 2006 - 19:28:

Arrow

u lodha tu hanger portokalla
dhe tu mbajt tel ne vesh, sa mu mpi veshi,


Postuar nga atiola datė 03 Dhjetor 2006 - 19:31:

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: -Mua mund te me gjesh kudo;ne cdo varg qe kam shkruar;ne cdo buzqeshje qe kam dhuruar;ne cdo shpirt qe kam dashuruar;ne cdo vend qe kam shkelur;ne cdo breg-oqeani qe kam shetitur;ne cdo nate ku me yjet rri zgjuar;-aty jam une;mendimi&fjala e lire
Mesazhe: 1649

sa romantike je
dhe leri portokallet tani shkruaj ketu


Postuar nga Katilesha datė 03 Dhjetor 2006 - 19:35:

Nuk e kuptoj perse erdhi.......nuk e kuptoj pse vjen ........me vjen inat qe me ben te tilla "surpriza"..........nuk dua qe ai te mendoje se edhe une..............eh........pse valle nuk me degjon....Pse nuk me beson.......PSE??


Postuar nga capkenia durrsake datė 03 Dhjetor 2006 - 20:45:

e di ca po mendoja tani

sa kohe u be qe un se hap me kete forum sa kohe pa shkruar ,sa kohe pa biseduar me njerez qe i kam njohur ketu . Ndjeva pak nostalgji ,pak mall per kohet e vjetra qe kaloja ca ore te zeletshme dhe ku gjeja veten. sa keq me vjen se tani te gjitha keto kan mbaruar  hmmmmmm


Postuar nga myzeqari datė 03 Dhjetor 2006 - 21:33:

Sa melankolik qe jemi ne njerzia , valle njerzit te kene harruar si qeshet , gezohet etj ! Vazhdojme .......


Postuar nga NS-6 datė 03 Dhjetor 2006 - 23:14:

...

...ne fund?askush nuk me njeh...dhe askush nuk mund te pretendoje qe me njeh...dini vetem aq sa dua une qe te dini...


Postuar nga Enya datė 04 Dhjetor 2006 - 00:00:

Arrow

Demek se dicka don me than ky lart.Pallavra te zbuluara me kohe.

Zgjohuni njerez, mendoni lirshem;se do vdisni duke paragjyku te tjeret!


Postuar nga buzeqeshja datė 04 Dhjetor 2006 - 08:34:

thelle nga shpirti me del nje ze "jetoje jeten sa te jesh i ri se pastaj do pendohesh per ditet qe nuk kthehen me"


Postuar nga Eria datė 04 Dhjetor 2006 - 11:13:

jam ngritur me kemben e majte sot,me ka ecur ters,por per cudi jam aq ne qejf sa dhe vete po me ngjan e habitshme :p........


Postuar nga oliinter datė 04 Dhjetor 2006 - 13:31:

kot rri gjithe diten ne zyre si dreq,, nuk shtyhet hic mo vlla


Postuar nga Amici di Nessuno datė 04 Dhjetor 2006 - 14:19:

Pse kot futem ne forum ore e minute une?


Postuar nga Cindi datė 04 Dhjetor 2006 - 14:57:

ja pyet mua njehere........


Postuar nga Fajtori datė 04 Dhjetor 2006 - 15:03:

Ju rafte i pike, se po me ze semundja juaj.


Postuar nga Cindi datė 04 Dhjetor 2006 - 15:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Ju rafte i pike, se po me ze semundja juaj.


More faje meqe te ka zene semundja e zyres edhe ty si neve , dhe neve te na bjere pika, kam nje pyetje une tani per ty.

Me ke vene nje postim te denoncuar tek profili im, mbasi dikush e mbushi kupen me provokime dhe ofendime te frymezuara nga fantazia e tij.

Si shpjegohet fakti, qe me gjithe ato postime te turpshme, qe kane derguar posejdoni, green_mamba, lost_soul e plot anetare te tjere nuk u jane denoncuar, por thjesht ju fshihen ato postimet e tyre aq te turpshme dhe cdo gje vazhdon si me pare per keto figura negative te forumit.

Apo edhe ketu e njejta histori si ne real life, ca te nenes dhe ca te njerkes......

Anyway, dua te theksoj se mua me pelqen shume ai postimi, qe me ke denoncuar dhe faleminderit, qe me nderove duke ma denoncuar, se me ben qe ta lexoj dhe rilexoj me shpesh......


Postuar nga Katilesha datė 04 Dhjetor 2006 - 15:54:

Sa mire ia kalova sot me shoqerine.........hata fare.......gallat......Aup Aty..


Postuar nga Fajtori datė 04 Dhjetor 2006 - 16:37:

E marrte dreqi kete te zyres qe me hoqi kabllin e internetit dhe me iku pergjigjia.

Cindi, ketu ka shume moderatore qe kontrollojne. Secili vepron si mendon me mire. Une preferoj te ve ate ikonen kur mesazhi nuk eshte shume i rende. Ne te kundert ve ban direkt kur ofeza i tejkalon permasat. Ne te dyja rastet mesazhin e le aty si prove. Nuk e di a e perdorin ate ikonen moderatoret e tjere por me duket se jo. Sidoqofte duhet te llogarisesh qe per aresye te atyre ngushticave morale (qe permenda tek nje teme tjeter) moderatoret nuk mund te vene bane, prandaj zgjidhja e vetme qe gjejne eshte te fshijne mesazhet.


Postuar nga capkenia durrsake datė 04 Dhjetor 2006 - 18:15:

ehhhh

eshte e cuditshme se si dy njerez perfshihen kaq shume ne jeten tende sa nuk di ke te zgjedhesh


Postuar nga Katilesha datė 06 Dhjetor 2006 - 19:05:

Sa shpejt po me ikin keto dite..........


Postuar nga KRUMPENDORF datė 06 Dhjetor 2006 - 22:40:

u plaka per bese


Postuar nga Goku datė 06 Dhjetor 2006 - 22:46:

I humbur ne erresire isha, duke qare ne erresire. Thashe se ishte fundi i cdo gjeje,por jo aty papritur u shqaqe ti me driten tende mahnitese qe ndricove ate erresire qe me kishte mbuluar shpirtin, ishte ti qe me more nga erresira edhe me terhoqe drejt vetes edhe fort me perqafove..kurr nuk kam per ti harruar ato fjale  kur me the  "I WILL ALWAYS LOVE YOU"...


Postuar nga Klodel datė 06 Dhjetor 2006 - 23:03:

PO me kercehet me mendje kenga One way ticket to the moon- s'di kush e kendon. por me pelqen si kenge dhe ne keto momente me duket sikur i kam hypur tamam trenit per ne hene.


Postuar nga agata datė 06 Dhjetor 2006 - 23:52:

Mendja ime sa po mori rrugen per atje... Ah e shkreta mendje... Po trupi kur dreqin do ta ndjeki?!


Postuar nga Gaia datė 07 Dhjetor 2006 - 12:38:

C'thote Franca mire??

ahahahaaahahaha,e mjera e lilit.


Postuar nga SEXI datė 07 Dhjetor 2006 - 16:54:

PO mendoj ku do ta kaloj Vitin e Ri....po akoma s'kam gjetur nje vend te pershtatshem....


Postuar nga Goku datė 07 Dhjetor 2006 - 17:18:

E ndjej qe po fikem..por ska rruge tjeter...ky ishte fundi..e kush mendoj per kete drite...asnje! Vetem e perdoren sepse u nevoitej,,por sa e rendesihme ishte kjo drite,asnjerit nuk i ra ne menje..tani fiku o drite dale ngadale sepse nuk ka me zgjidhje tjeter!


  Gjithsej 68 faqe: « E parė ... « 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 » ... E fundit »
Trego 3362 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.