Forumi Horizont Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 26 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ditari (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=179)
-- Duaje emrin tend (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17533)


Postuar nga amor alucius datė 21 Dhjetor 2009 - 10:52:

Me acaron deri ne palce nje nivel i tille viktizimi, pasiviteti dhe qaravitjesh me koken ulur ne nje cep. Aq me teper kur "viktima" ne fjale fillon dhe hierarkizon veten me shprehje te tipit:"shoqet e mia me thoni te lutem hapi syte, ku jane gustot e tua."
E patetia prek kulmin kur flet per parate e tija te supozuara, duke u nxituar qe te ē'ligjeroje forcen e parase tek ajo, ose kur thote:"me hoqi nga puna". Hajdeeeeee mendjeeeee!

Biles kam nje parandjenje qe ka me teper mbrapa historise te kesaj, nuk po tregon te verteten integrale, ajo deshira e deshperuar per te bindur per historine e saje mban ere.


  Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 26 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.