Forumi Horizont Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 188 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10887)


Postuar nga ~Enigme~ datė 12 Shkurt 2006 - 18:18:

Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet?

Hidhni mendimet tuaja!

E hapa kete teme me shume per diskutim.
Duke degjuar lajmet atje nje gazetar drejtoi kete pyetje nqs dita e shen valentinit duhet shfuqizuar. Me beri pershtypje dhe e pasova ketu ne ju


Postuar nga ida19ath datė 12 Shkurt 2006 - 18:28:

urime per temen Enigme. mendoj se jo. per cfare arsye duhet te hiqet?


Postuar nga ~Enigme~ datė 12 Shkurt 2006 - 18:34:

Sepse e mendojne si nje feste per tregtaret nje feste qe shton materializimin dhe komercizlizmin .
E quajne si "commercial holiday" nje kurth qe njerzit bien nga pas...
Juve si mendoni?


Postuar nga Klodel datė 12 Shkurt 2006 - 18:47:

enigma duhet menduar qe midis krishtlindjeve dhe pashkeve duhet nje feste per te bere harxhe . megjithate dakort jam se kesaj i thone tregim i dashurise me suste


Postuar nga tresh datė 12 Shkurt 2006 - 18:56:

edhe ashtu e prisni....me suste dashurine....
pse nje per nje ti numeroni te gjitha ''festat'' po nuk moret dhurate per Shen Valentin
per mua le te qendroje....


Postuar nga ~Enigme~ datė 12 Shkurt 2006 - 18:56:

Talking HHAHAH

Ana eshte vertet e percmuar. Po i leme bizneset dhe komercizlizmin te na gelltisin keshtu pa u pertypur fare.
Fillojne blene diamante lule sa mire do ishte te kishim shen valentin cdo dite ahahahah Une per vete e votoj cdo dite :p te kemi shen valentin do na mbajne ne pellemb te dores valle apo do ju theresin mendjes te shikojne se cfare eshte kjo vertet!!!!


Postuar nga Klodel datė 12 Shkurt 2006 - 19:07:

treshi un du dhurata vetem per ditelindjen time ate po ta nxij jeten nese nuk marr apo nese harrohet, sme del e keqja asnjehere


Postuar nga Zhylien Sorel datė 12 Shkurt 2006 - 19:12:

ahahahaha

e po shqiptaret nuk kan gje tjeter per te bere vetem te HEQIN E TE VEN DUAN.

me sa duket u lodhen se dashuruari....


Postuar nga cancer datė 12 Shkurt 2006 - 22:42:

vallahi me mire te hiqet se ketu ne Shqiperi njerezit sebep duan per te festuar nje cik. Mbushen kodrat e liqenit me pleq e plaka me femije e familjare qe "festojne " shen valentinin. Vetem naten feston rinia e shkrete


Postuar nga Cindi datė 12 Shkurt 2006 - 23:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha cancer
vallahi me mire te hiqet se ketu ne Shqiperi njerezit sebep duan per te festuar nje cik. Mbushen kodrat e liqenit me pleq e plaka me femije e familjare qe "festojne " shen valentinin. Vetem naten feston rinia e shkrete


Pse ore edhe ne dimer veni ju nga kodrat e Liqenit.

Per mua ja vlen te qendroje, se te dashuruarit kane nevoje per romantizem, por edhe magazinat kane nevoje per para. Nje ide jane te gjitha.

Ca lule, ca qirinj dhe ca cokollata nuk demtojne kerkend. Nje "te dua" me teper shton nje dashuri me shume. Kemi nevoje ta degjojme dhe jo ta nenkuptojme.


  Gjithsej 19 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 188 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.