Forumi Horizont Gjithsej 112 faqe: « E parė ... « 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=6394)


Postuar nga Piktor datė 27 Prill 2007 - 19:37:

Albania

Normalisht kur te bie ne dore ndonje liber gjeja e pare eshte se a shkruan per vendit tan dhe ēka shkruan. Nje dite po shkfletoja "universale" botim i "le garzantine" dhe menjhere shkova tek termi qe me intereson me shume natyrisht "albania" dhe lexova ose me mire MESOVA se jemi nje popull etnikisht i paster pra sipas saj jemi 98% shqiptare dhe mendo se ne ēfare % jane te tjeret si Rom (evgjit gjypses,gabel, magjyp), gollobordasit, rrumunet (vllahet ēoban), greket, serbet e te tjere.


  Gjithsej 112 faqe: « E parė ... « 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 » ... E fundit »
Trego 112 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.