Forumi Horizont Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18214)


Postuar nga amor alucius datė 08 Janar 2011 - 23:39:

Gjume te embel, zemer.


Postuar nga Niqua datė 09 Janar 2011 - 02:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne


Muahhhhhhh bona bona ti ku je fut mi qe sme paske prit?




sa me doli gjumi.. tani do dal edhe une.. me duhet te takoj ca rob...kam 10 dite qe si kam pa... me cmenden..


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Janar 2011 - 05:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Yyyy, kjo eshte gje e vjeter.


E vjeter ?--hahahahahahahaahah-------------Ne fakt e vjeter eshte se eshte nja 10 vjet me pare --Por , ketu ne USA nuk e ben dot ate gje --se keta nuik te lejojne ---Vetem po e ke praktikuar ne Shqipni ????? lol

Bluzat i pelqej mendafshi(te bardhe).



--Ne fakt mendeafshi dhe tip pambuku do thoja, se sintetike vishja une dikur, jo ajo , por pertoja ta korigjoja ate qe shkruajta ---por me teper e kisha tek ngjyra ---
---------Ngjyra e zeze shkon me shume tek bjondet, se ben kontrast ........--por edhe e bardha shkon xhanem ---Cdo njeri ka shijen e tij


Postuar nga Vizioner datė 09 Janar 2011 - 06:28:

Mjesi, dhe nje te diele me diell paci!

...Sa jam lodh dje, dhe sot prap pune gjithe diten!

Tani Kaffee dhe sa te veje ora te dal.


Postuar nga lule datė 09 Janar 2011 - 11:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua



sa me doli gjumi.. tani do dal edhe une.. me duhet te takoj ca rob...kam 10 dite qe si kam pa... me cmenden..



Super ma belle..un skam shume qe u zgjova kisss zgjohu tashi boll fjete


Postuar nga Ashley datė 09 Janar 2011 - 12:50:

Po lexoj forumin e pergjumur...


Postuar nga Ashley datė 09 Janar 2011 - 15:07:

E lenduar nga diēka qe mora vesh


Postuar nga Iyua datė 09 Janar 2011 - 16:52:

Po lexoj shqip


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Janar 2011 - 16:59:

--Tani po vij verdalle neper shpi, se sa dola nga dushi dhe po uleras neper shpi duke imituar zerin e gjyshes : ---------- Me mbulooooooooooooofsh -, Mbulofsh Daineeeee ---OL hahahahaahahahahahahahahahahaha------
------- Me dhjet se qeshuri kjo shprehje se e perdorte gjyshja ime kur me thoshte mua : ....Me mbulofsh , shko foli njecike telit te Stambollit --hahahahahahahahahaha
--Teli i Stambollit ishte nje komshije ne kate te 4-t , qe ishte llafazane , merej me llafe --dhe gjyshja muhabet donte ,.............
-Ndrsa fjala Dai --perdoret ne Kolonje per Dajon ---Po une vdes se qeshuri me kete fjalen Dai , dhe e perdorja per tallje bithe me nje kusheri ne Tirane
Ndersa ne Vlore merja me vete ne makine sa here dilja me ndonje dashnore , nje nipce qe e quanin Alban , dhe i thoshja te me theriste mua Dai --hahahahahahahahahaha--------Tani Albani eshte ritur , eshte bere alamet kingu .....


Postuar nga Piktor datė 09 Janar 2011 - 17:10:

Po pushoj.


  Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.