Forumi Horizont Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18214)


Postuar nga lule datė 10 Janar 2011 - 00:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua



kap shume gjera une, kam dhe nga ato qe nuk hillen ktu



Pse beb nga trut je ti ?

p.s sa jam tu cmen dike..niqua .. e mer me mend besoj..


Postuar nga Niqua datė 10 Janar 2011 - 01:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


as une ... se di pse u interpretua ne kete menyre ne keto 3-4 ore biseda



te kam ven re dhe ne shkrimet tjera.. mbase nuk di te shprehesh mire... se kuptoj pse.. ja pshm vizioneri me mua... ve foto te pushimeve te mia dhe ai me akuzon per foto fallco.. ik e nxjerr ishuj e anije te marre nga interneti.. se kam bere nje gje te tille kurre... dhe kur shoh qe tjeret ja fusin shume kot prap nuk u bi ndesh. nese fallcifiteti i ben te ndihen mire,, let it be.. as qe me intereson... apo komenti qe la amore se ne sharm el sheik apo turqi ikin shume shqiptar, une shume mire e kuptova me ca kuptimi e tha por sme interesoj shume ti kthej pergjigje..nese ikin shqiptar atje bravo u qofte sepse ishte me vertet nje mrekulli... ajo ki iken, dhermi patjeter.... i know who i am, nese tjerve su pelqe cfar tregoj une ktu mund te kalpjne rradhe, ske pse te ofendosh apo te perdoresh sarkazem tjere ... cdo njeri eshte per qefin e vet e jo per qefin e tjerve...

nejse nje mendim i imi


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 - 01:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Niqua


te kam ven re dhe ne shkrimet tjera.. mbase nuk di te shprehesh mire... se kuptoj pse.. ja pshm vizioneri me mua... ve foto te pushimeve te mia dhe ai me akuzon per foto fallco.. ik e nxjerr ishuj e anije te marre nga interneti.. se kam bere nje gje te tille kurre... dhe kur shoh qe tjeret ja fusin shume kot prap nuk u bi ndesh. nese fallcifiteti i ben te ndihen mire,, let it be.. as qe me intereson... apo komenti qe la amore se ne sharm el sheik apo turqi ikin shume shqiptar, une shume mire e kuptova me ca kuptimi e tha por sme interesoj shume ti kthej pergjigje..nese ikin shqiptar atje bravo u qofte sepse ishte me vertet nje mrekulli... ajo ki iken, dhermi patjeter.... i know who i am, nese tjerve su pelqe cfar tregoj une ktu mund te kalpjne rradhe, ske pse te ofendosh apo te perdoresh sarkazem tjere ... cdo njeri eshte per qefin e vet e jo per qefin e tjerve...

nejse nje mendim i imi



Niqua une kaloj pak caste ne forum per tu shkeputur realitetit ne momentet e lira te miat sigurisht qe do bej humor e do hedh ndonje batute neper te.. .. as me intereson se kush fshihet mbas nickut te askujt dhe as jeta e askujt qofte i bukur shemtuar i pasur i varfer i/e zgjuar apo trap/e si dhe sme pelqen te bej furca e te kem miqesi te rreme qe perfundojne ne thashetheme te rendomta. Skam ofenduar asnji ne forum deri tani perkundrazi dhe kam hapur rruge dhe kam toleruar per sa kohe jeta ime private nuk cenohet, pasi e kam te shenjte e nuk dua ta publikoj neper forume... zgjidhja ime kjo dhe skam pse te paragjykohem ashtu dhe sic nuk paragjykoj ty x apo y .... cdo koment i bere nga ana ime ketu eshte thjesht bisede normale dhe shaka per ato/ata qe i kuptojne sigurisht ... ne rast se jeni persona qe nuk i pranoni shakate dhe ato cka shkruaj une ju duken sarkazem me fal por seshte problemi im ... gjithsesi shume mire qe ma the ta kem parasysh here tjeter. Uroj mos perseriten ofendimet e sotme e ta kalojme ne menyre te civilizuar ketu.


Postuar nga Niqua datė 10 Janar 2011 - 01:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Niqua une kaloj pak caste ne forum per tu shkeputur realitetit ne momentet e lira te miat sigurisht qe do bej humor e do hedh ndonje batute neper te.. .. as me intereson se kush fshihet mbas nickut te askujt dhe as jeta e askujt qofte i bukur shemtuar i pasur i varfer i/e zgjuar apo trap/e si dhe sme pelqen te bej furca e te kem miqesi te rreme qe perfundojne ne thashetheme te rendomta. Skam ofenduar asnji ne forum deri tani perkundrazi dhe kam hapur rruge dhe kam toleruar per sa kohe jeta ime private nuk cenohet, pasi e kam te shenjte e nuk dua ta publikoj neper forume... zgjidhja ime kjo dhe skam pse te paragjykohem ashtu dhe sic nuk paragjykoj ty x apo y .... cdo koment i bere nga ana ime ketu eshte thjesht bisede normale dhe shaka per ato/ata qe i kuptojne sigurisht ... ne rast se jeni persona qe nuk i pranoni shakate dhe ato cka shkruaj une ju duken sarkazem me fal por seshte problemi im ... gjithsesi shume mire qe ma the ta kem parasysh here tjeter. Uroj mos perseriten ofendimet e sotme e ta kalojme ne menyre te civilizuar ketu.





cdo njeri ka te drejten e vete, pse ti apo nje tjeter u pelqe te rri anonim sdo te thot qe ato qe s'jan lozin interesanten... nuk e kam vetem per ty por dhe per tjeret... une lexoj ca postime skandaloze ktu qe luajne interesanten dhe asiher si kam ra ndesh sepse sme ka interesuar... sa ve une dy- tre foto direkt ofendimet dhe paragjykimet...une kam me shume se 7 vite ne ket forum dhe jam me e pakta nga antaret qe ka lujte rrole te ndryshme... nejse


Postuar nga Niqua datė 10 Janar 2011 - 04:45:

po pi nje gote vere te kuqe...


Postuar nga RAIMONDI datė 10 Janar 2011 - 05:23:

----------PO, Niqo me te drejte flet --Ajo nuk ka paragjikuar njeri-dhe gjithe femrat e tjera nuk duhet te paragjykojne tjetrin dhe te na hiqen ketu sikur kane ndonje jete WOW------Aman te keqen ....
-------Sepse dikush shpreh nje mendim te tijin , ashtu sic i vjen..... ---
----...dhe askush s'ka te drejte ta ofendoje apo ti thote direkt qe po genjen etj, apo indirekt te shprehi pakenaqsine -----Kjo tregon ligesi prej Njerezish primitive ---- qe e kane akoma koken brenda ne shpell, pavaresisht se ku jetojne e punojne .......
-------Ndaj kur kundershton , kundershtoje tjetrin duke paraqitur argumentat e tua qe ty te bejne te mos e besosh----

----------Sepse tek e fundit eshte mendimi i atij tjetrit , dhe ti s'ke te drejte te imponohesh se si do flasi tjetri.-----------Por natyrisht oponence do besh --por GJITHMONE TE ARGUMENTUAR --Ndryshe nuk duhet te flasesh ..... ...--
Ky eshte regulli , po s'ke argumenta nuk ke se si te flasesh.....

Ca po bej tani ???-----------..Tani po bej nje vrime ne uje ....


Postuar nga Niqua datė 10 Janar 2011 - 05:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
----------PO, Niqo me te drejte flet --Ajo nuk ka paragjikuar njeri-dhe gjithe femrat e tjera nuk duhet te paragjykojne tjetrin dhe te na hiqen ketu sikur kane ndonje jete WOW------Aman te keqen ....
-------Sepse dikush shpreh nje mendim te tijin , ashtu sic i vjen..... ---
----...dhe askush s'ka te drejte ta ofendoje apo ti thote direkt qe po genjen etj, apo indirekt te shprehi pakenaqsine -----Kjo tregon ligesi prej Njerezish primitive ---- qe e kane akoma koken brenda ne shpell, pavaresisht se ku jetojne e punojne .......
-------Ndaj kur kundershton , kundershtoje tjetrin duke paraqitur argumentat e tua qe ty te bejne te mos e besosh----

----------Sepse tek e fundit eshte mendimi i atij tjetrit , dhe ti s'ke te drejte te imponohesh se si do flasi tjetri.-----------Por natyrisht oponence do besh --por GJITHMONE TE ARGUMENTUAR --Ndryshe nuk duhet te flasesh ..... ...--
Ky eshte regulli , po s'ke argumenta nuk ke se si te flasesh.....

Ca po bej tani ???-----------..Tani po bej nje vrime ne uje ....




Rimond, do hapi nje teme time qe te knaqesh dhe ti.. vetem rrobat mos mi shaj more vesh hahahha...


Postuar nga Vizioner datė 10 Janar 2011 - 06:10:

Mjesi popull!

Kush do Kaffee dhe Cigare, meqense po pije dhe une tani!


Postuar nga AngelDevil datė 10 Janar 2011 - 09:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Mjesi popull!

Kush do Kaffee dhe Cigare, meqense po pije dhe une tani!



una una


Postuar nga lule datė 10 Janar 2011 - 09:21:

Red face

Ja hyna me pa ca ndodhi pasi ika un...



P.s Mjesi e kalofshi mire !


  Gjithsej 396 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 3954 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.