Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga al74 datė 06 Mars 2011 - 19:47:

81 - i braktisur , trishtim.


Postuar nga Fajtori datė 07 Mars 2011 - 05:12:

Kjo mund te jete e pame per ty :P

Citim:
Po citoj ato qė tha Niquasi surrat i pame ky qeni
Foto 83


Postuar nga Fajtori datė 07 Mars 2011 - 05:21:

Foto 84


Postuar nga Fajtori datė 07 Mars 2011 - 05:26:

Foto 85


Postuar nga Fajtori datė 07 Mars 2011 - 05:34:

Foto 86


Postuar nga Niqua datė 08 Mars 2011 - 14:54:

Re: Kjo mund te jete e pame per ty :P

Citim:
Po citoj ato qė tha FajtoriFoto 83
ahahah east hudson


Postuar nga RAIMONDI datė 09 Mars 2011 - 05:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 86


Tek kjo foto ke dale bukur--Te shkon shume ai xhiboksi prej druri ----- loooooooooooooooool -


-- Amorja do thosh :--Je shume fotozhenik loool


Postuar nga Fajtori datė 09 Mars 2011 - 06:19:

Paske be perparime ne kurimin e agrafise Raimond. Shkruake me me pak viza.


Postuar nga kurt datė 09 Mars 2011 - 08:11:

tek ajo foto 85 vetem corona beer mungon. taman pamja si rreklami i corones


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 09 Mars 2011 - 15:00:


Postuar nga Lela_Dr datė 09 Mars 2011 - 20:56:

Karnevalet e kujt qyteti jane keto Heyday.


Postuar nga Fajtori datė 09 Mars 2011 - 23:34:

Po vetem 1 qytet i ka karnevalet me ato kostume dhe ti: Venezia.


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 00:58:

Faje e di qe behen ne Venezia te tilla, por thashe mos kane kopiuar dhe ne vende te tjera. Pse dhe ne Viareggio jane shume te bukura me veshje dhe carri

Ja dhe disa foto nga une ne Venezia per Carnevalet


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:02:

2


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:02:

3


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:03:

4


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:03:

5


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:04:

Pavone


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:53:

6


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Mars 2011 - 01:55:

7


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:38:

oh wow

randomi marrkan seriozisht karnavalet andej. Shume me bukur se Halloween.


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:40:

ma shpifi kjo bora


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:41:

diku aty


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:43:

big feet, big boots

little feet, little boots


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:46:

me mire foto me diell dhe vere.


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:48:

.


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:53:

-


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 04:57:

ndryshe


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:00:

-ecur-


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:02:


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:07:

shkruaj emrin tend


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:10:

-


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:15:

-


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:18:

strange tree


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:21:

-nje shtepi e modelit afrikan


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:29:

nje e modelit floridian


Postuar nga lorie datė 10 Mars 2011 - 05:31:

but music is always in the air.
me kaq per sot


Postuar nga AngelDevil datė 10 Mars 2011 - 10:43:

bukur lorie!


Postuar nga SmoKer datė 10 Mars 2011 - 12:43:

Thumbs up

.


Postuar nga AndreaPirelli datė 10 Mars 2011 - 16:16:

Shuma bukur Smoker ............ .


Postuar nga Fajtori datė 14 Mars 2011 - 09:24:

Foto 87


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Mars 2011 - 09:47:


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Mars 2011 - 09:51:


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Mars 2011 - 09:53:


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Mars 2011 - 10:08:

Talking


Postuar nga Morfine datė 14 Mars 2011 - 13:59:

.


Postuar nga Morfine datė 14 Mars 2011 - 14:02:

;


Postuar nga Morfine datė 14 Mars 2011 - 14:05:

.


Postuar nga Morfine datė 14 Mars 2011 - 14:14:

.


Postuar nga NS-6 datė 14 Mars 2011 - 23:41:

...


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.