Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 12:57:

Foto 42


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 13:06:

Foto 43

Fund per tani


Postuar nga dylan datė 15 Tetor 2009 - 19:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 42


ku ehste marre kjo foto fajtori


Postuar nga Fajtori datė 15 Tetor 2009 - 19:27:

Viene


Postuar nga al74 datė 15 Tetor 2009 - 22:57:

shume e cuditshme 40!... "grand angolo" i qanke fare.


Postuar nga Fajtori datė 16 Tetor 2009 - 00:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
shume e cuditshme 40!... "grand angolo" i qanke fare.


Falimnderit. Nuk eshte grandangolo, por macro. Ato jane gjethe te vogla, jo me shume se 1 cm. Te gjitha damaret e gjetheve nuk duken me sy te lire. Eshte bere me stil qe prapa te jete drita dhe para aparati me nje lupe tjeter. Disi e komplikuar ē'eshte e verteta.


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Tetor 2009 - 01:04:

Cfare ka per macro ketu???
Apo ngaqe dy gjethet jane ne ekuiliber, njera interseca l'altra
La politica monetaria e quella fiscale sono in perfetto equilibrio


Postuar nga Fajtori datė 16 Tetor 2009 - 01:23:

Lelke, po sikur kaloi sezoni provimeve. Paska lene pasoja. :p


Postuar nga Lela_Dr datė 16 Tetor 2009 - 01:35:

S'ka te beje sezoni i provimeve ketu...gjerat qe i meson zor se i harron.
Mi č sempre piaciuta la macro e stat


Postuar nga SmoKer datė 10 Nëntor 2009 - 20:06:

Gentleman Jack ,


Postuar nga SmoKer datė 10 Nëntor 2009 - 20:40:

kjo eshte si puna e tattoo , qe nuk hiqet kollaj


Postuar nga SmoKer datė 10 Nëntor 2009 - 20:44:

,


Postuar nga Anemone datė 10 Nëntor 2009 - 22:09:

Sipas telefonit mobile


Postuar nga Anemone datė 10 Nëntor 2009 - 22:12:

Perseri sipas my mobile.


Postuar nga dylan datė 11 Nëntor 2009 - 12:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone
Perseri sipas my mobile.


cfare ehste kjo ti tip keshtjelle dhe ku


Postuar nga Anemone datė 11 Nëntor 2009 - 15:01:

Kirkstall Abbey, UK.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 15:57:

Uaaa ..... sa te bukur e paske telefonin ti Anemone ......


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Nëntor 2009 - 16:03:

Sipas aparatit tim shkrepur nje mengjes

Gusht 2009 - Deti Adriatik


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Nëntor 2009 - 16:09:

Porti

Qershor 2009


Postuar nga Deb* datė 11 Nëntor 2009 - 16:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Sipas aparatit tim shkrepur nje mengjes

Gusht 2009 - Deti AdriatikShume e bukur.


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Nëntor 2009 - 16:13:

Barka Arcģoun ne lundrim

Gusht - 2009 Deti Adriatik


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 16:18:

Ja ene aparati ime ......... .


Postuar nga Deb* datė 11 Nëntor 2009 - 16:21:

Cfare po ben salce?

Zvogeoje foton se shume e madhe.                 b


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 16:27:

Vere .........


Postuar nga Anemone datė 11 Nëntor 2009 - 16:28:

Dje...


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 16:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*
Cfare po ben salce?

Zvogeoje foton se shume e madhe.                 bTa boj shefja se ketu ku jam nuk e zvogeloj dot ....... .


Postuar nga SmoKer datė 11 Nëntor 2009 - 16:58:

Tirana FK vs some Norwegian team


Postuar nga Fajtori datė 11 Nëntor 2009 - 16:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll
Ja ene aparati ime ......... .


Sa e shemtut kjo salca. Te dija me gusto ne ngrenie. Mos me thuj qe kete i hudh makaronave se ta vura vizen.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 17:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Sa e shemtut kjo salca. Te dija me gusto ne ngrenie. Mos me thuj qe kete i hudh makaronave se ta vura vizen.Sic mund te vihet re ne sfond jane tre tenxhere te tjera .............. . Di qe ate dite po eksperimentonim me salce ......... :aha :aha

p.s. ene kripa duket mrena ke salca ....... aq aparat i mire eshte ....... ...............


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 17:07:

krieqiteti ......... .


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 17:11:

:aha


Postuar nga SmoKer datė 11 Nëntor 2009 - 17:36:

Dubai Mall


Postuar nga dylan datė 11 Nëntor 2009 - 18:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll
Uaaa ..... sa te bukur e paske telefonin ti Anemone ......


heheheheh vdeksh o trull


Postuar nga dylan datė 11 Nëntor 2009 - 18:10:

Wink

Citim:
Po citoj ato qė tha turll
:aha


ndoshta dhe kjo ehste foto telefoni


Postuar nga Anemone datė 11 Nëntor 2009 - 18:28:

Every day.


Postuar nga Tulipani datė 11 Nëntor 2009 - 19:22:

Turll te foto e fundit duken ca si 'penxhere' ne sfond nga e majta lart ... kujtova se e kishe bere me helikopter :p


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Nëntor 2009 - 23:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tulipani
Turll te foto e fundit duken ca si 'penxhere' ne sfond nga e majta lart ... kujtova se e kishe bere me helikopter :p


.............. aparati im tregon kripen ke salca ........ jo me penxheret e kulles se barit ............ .


Postuar nga Fajtori datė 11 Nëntor 2009 - 23:55:

Pse kam pershtypjen qe eshte Sony ky aparati jot? Sony i anon pak nga bluja fotot, pak me te ftohta. Por mund te jete dhe ndonje Olympus, etj., por Canon them se jo :p


Postuar nga AndreaPirelli datė 12 Nëntor 2009 - 12:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Pse kam pershtypjen qe eshte Sony ky aparati jot? Sony i anon pak nga bluja fotot, pak me te ftohta. Por mund te jete dhe ndonje Olympus, etj., por Canon them se jo :p


Porca troia ................... Sony eshte ........... I'm a cheap guy ........ :aha :aha :aha


Postuar nga AngelDevil datė 12 Nëntor 2009 - 13:05:

Perendim dielli deti Jon .... aparatin po ja le Fajes ta gjeje :p


Postuar nga Anemone datė 12 Nëntor 2009 - 22:34:

D.M


Postuar nga Deb* datė 12 Nëntor 2009 - 22:34:

Jeni gati per nje aventure?


Postuar nga Anemone datė 12 Nëntor 2009 - 22:56:

D.M,duke refuzuar te me futet ne shtepi,edhe pse bashke me mamin e vet u keputem duke e ndjekur me vrap


Postuar nga AngelDevil datė 12 Nëntor 2009 - 23:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone
D.M,duke refuzuar te me futet ne shtepi,edhe pse bashke me mamin e vet u keputem duke e ndjekur me vrap


hehe sa kolopuc i lezecem .... vdes maroj per keta te kenaqin te clodhin


Postuar nga AngelDevil datė 12 Nëntor 2009 - 23:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Perendim dielli deti Jon .... aparatin po ja le Fajes ta gjeje :p


Faje sme the ca aparati kam perdor


Postuar nga Fajtori datė 12 Nëntor 2009 - 23:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Faje sme the ca aparati kam perdorTelefon.


Postuar nga AngelDevil datė 12 Nëntor 2009 - 23:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Telefon.be specific please

modelin .... nuk quhet pergjigjia vetem aq


Postuar nga AngelDevil datė 12 Nëntor 2009 - 23:51:

tek camera properties i shef


Postuar nga Anemone datė 12 Nëntor 2009 - 23:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


hehe sa kolopuc i lezecem .... vdes maroj per keta te kenaqin te clodhinTe mire jane o A,D,sidomos kur i ke kusho I puth,i nduk,i do, e nga ana tjeter nuk te vlon koka per rritjen e tyre


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 00:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


Te mire jane o A,D,sidomos kur i ke kusho I puth,i nduk,i do, e nga ana tjeter nuk te vlon koka per rritjen e tyresa kuptohemi ne te dyja ... e une per te puthmen e te ndukmen e te kafshumen e kisha


  Gjithsej 18 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.