Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga Anemone datė 13 Nëntor 2009 - 00:05:

,ne te dyja thote...

Hey,dua foto une,se ngela duke u shfryre ketu meqe nuk kam llogari ne facebook
Do postosh apo t'a bej une :pp ?


Postuar nga Katilesha datė 13 Nëntor 2009 - 00:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


be specific please

modelin .... nuk quhet pergjigjia vetem aq
Apapapap jane bo te rrezikshem keto N97...


Postuar nga Enya datė 13 Nëntor 2009 - 00:15:

...


Postuar nga Fajtori datė 13 Nëntor 2009 - 00:27:

Angel, mos do dhe emrin e atij qe ta ka ble?

N97?
700 euro telefon dhe beka fotografite si gazeta Sporti.


Postuar nga Katilesha datė 13 Nëntor 2009 - 00:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Angel, mos do dhe emrin e atij qe ta ka ble?

N97?
700 euro telefon dhe beka fotografite si gazeta Sporti.

Me flani une qe e kam blere me lire nuk e kam originalio


Postuar nga AndreaPirelli datė 13 Nëntor 2009 - 02:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone


i nduk,Na Vlora je ti????????????


Postuar nga AngelDevil datė 13 Nëntor 2009 - 07:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Angel, mos do dhe emrin e atij qe ta ka ble?

N97?
700 euro telefon dhe beka fotografite si gazeta Sporti.jo nuk eshte N97 eshte N82 ben foto te mira dhe pse foto celulari; dhej kjo foto lart me ate eshte bere

emrin e atij qe ma ka blere??!!! Ku ma di emrin ti mua ore


Postuar nga AndreaPirelli datė 13 Nëntor 2009 - 13:46:

kjo eshte bere me celular ....... :aha


Postuar nga Fajtori datė 13 Nëntor 2009 - 14:01:

Celular me kamera edhe ka, por kamera me celular s'kam pare


Postuar nga AndreaPirelli datė 13 Nëntor 2009 - 16:58:

Jessica Alba ka everything ........... :aha :aha


Postuar nga kurt datė 14 Nëntor 2009 - 04:16:
perendim dielli ne shkretire, duke udhetuar drejt perendimit


Postuar nga SmoKer datė 15 Nëntor 2009 - 17:37:

!


Postuar nga Mon Cherry datė 15 Nëntor 2009 - 23:36:

Smile

Foto te bera ne California nga nje shok..


Postuar nga Fajtori datė 15 Nëntor 2009 - 23:39:

U be tema "Foto sipas nje aparati ēfaredo"


Postuar nga Mon Cherry datė 15 Nëntor 2009 - 23:43:

.


Postuar nga AndreaPirelli datė 15 Nëntor 2009 - 23:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha Mon Cherry
Foto te bera ne California nga nje shok........


........... me aparatin tend besoj ............


Postuar nga AngelDevil datė 15 Nëntor 2009 - 23:48:

.


Postuar nga AndreaPirelli datė 15 Nëntor 2009 - 23:50:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
seshte ndonje foto me len mendt ne fakt


Atehere pse e fut ketu?????


Postuar nga AngelDevil datė 15 Nëntor 2009 - 23:52:

sepse me pelqen mua prandaj si dhe ate macke e kam shume per zemer


Postuar nga AndreaPirelli datė 15 Nëntor 2009 - 23:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
sepse me pelqen mua prandaj si dhe ate macke e kam shume per zemer


Forumi nuk eshte yti personal ........ ene mos na humb me kohen me gjojna pa vlere ...............


p.s. se mo na nxjerr no i gjo tjeter qe e ke shume per zemer ..... se kena ene Debora* pa breke sot ............ :aha :aha


Postuar nga Mon Cherry datė 15 Nëntor 2009 - 23:54:

nature is beneficient. enjoy it fajtor

nese sdo qe te tjeret te hedhin foto, ndrysho temen ose mbylle


Postuar nga Mon Cherry datė 16 Nëntor 2009 - 00:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


........... me aparatin tend besoj ............
Postuar nga AndreaPirelli datė 16 Nëntor 2009 - 00:07:

ja dhe imi .........


Postuar nga Tulipani datė 16 Nëntor 2009 - 21:22:

Pse nuk hapni nje teme per fotot me celular? Keshtu bejme krahasimet me mire, sinqerisht me vjen keq kur temat e filluara mire ndryshojne destinacion.


Postuar nga Anemone datė 17 Nëntor 2009 - 10:49:

, Epo jo te gjitha fotot jane njelloj,ti mos u merzit. E vertete qe nismetari i temes () i ka dhene nje drejtim te mire,por ka forma te tjera per te treguar pelqimin,)pa n'a keqkomentuar ne celularistave:p:p).


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 12:46:

Nga vizita ne nje Kopesht Zoologjik ketu ne Gjermani


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 12:48:

.


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 12:49:

..


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 12:50:

!


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 12:51:

!.!


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:02:

Nga dritarja e shtepise -janar 09


Postuar nga Eria datė 21 Nëntor 2009 - 13:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Nga vizita ne nje Kopesht Zoologjik ketu ne Gjermani


Ne Frankfurt,sepse ate foton me flamingo e kam dhe une njesoj


Postuar nga Tulipani datė 21 Nëntor 2009 - 13:12:

Vizioner po zvogeloji fotot se kaq te medha nuk shkojne.

ps. xhirafat te bukura fotoja jo ndonje gje


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:32:

[Quote] [i] Po citoj ato qė tha Tulipani [/ i]
[B] Vizioner po zvogeloji fotot se kaq te Medha nuk shkojne.

ps. xhirafat te bukura fotoja jo ndonje Gje [/ B] [/ quote]


Tulipani, te Vogla Jane! Ich kam zvogeluar 620 X 465 !


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:40:

Egjypt-Hurghada -Maji 2009-

Ballkonet ne rrjeshtin e mesit, i dyti nga lart ishte i dhomes time!


Postuar nga Tulipani datė 21 Nëntor 2009 - 13:47:

Beji dhe pak me te vogla tip 400x500 keshtu shihen me mire e nuk modifikojne faqen. Flm.


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:55:

Veshtrim nga Ballkoni ne Pool!
-Egjypt, Hurghada Maji 09-


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:57:

Veshtrimi nga poshte, duke qene i shtrire ne Pool!


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:58:

-


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 13:59:

Me sherbenin dhe si cader dielli + !


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 14:04:

Debore...mbi - ne Frankfurt
-Janar 2009-


Postuar nga Vizioner datė 21 Nëntor 2009 - 14:07:

Nje Peme ne Shqiperi! Simbolizon jeten Politike dhe Ekologjike-Shterbe ne Shqiperi!


Postuar nga al74 datė 23 Nëntor 2009 - 22:46:

Fajtor me lejen tate.


Postuar nga SmoKer datė 26 Nëntor 2009 - 18:06:

happy thanks giving


Postuar nga Tulipani datė 26 Nëntor 2009 - 21:47:

Smoker po ta ulesh koken 90° djathtas dhe arrin te lexosh ndonje gje po kshu aha ...


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2009 - 00:13:

...Nuk me doli dita keq sot....mashalla! Zoti na e shtofte!

:boss


Postuar nga lindjedielli datė 27 Nëntor 2009 - 09:56:

hehehehehehe

ehheheheheheehe .


Postuar nga SmoKer datė 27 Nëntor 2009 - 17:36:

kjo nuk te kerkon te perulesh djathtas fare Tulipani


Postuar nga SmoKer datė 27 Nëntor 2009 - 18:12:

.


Postuar nga kurt datė 27 Nëntor 2009 - 18:41:

smoker, are you a marine?!

vizioner, me aparatin tend e ke marr ate foton seriozisht?!
punon si agjent antidroge apo si shpjegohet kjo?!
duket ca marijuana e me kualitet te mire aty, gjunah te shkoje dem:p


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.