Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga SmoKer datė 27 Nëntor 2009 - 19:35:

DoD Contractor


Postuar nga Vizioner datė 27 Nëntor 2009 - 20:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti


vizioner, me aparatin tend e ke marr ate foton seriozisht?!
punon si agjent antidroge apo si shpjegohet kjo?!
duket ca marijuana e me kualitet te mire aty, gjunah te shkoje dem:pkurt, me duket se paskam ngaterruar Teme!!!!


p.s. Ate qe eshte ne qese nuk e kam provu ndonjehere dhe as kam per ta provu KURRE! Dhe as jam agjent e as kam per te qene ndonjehere!!!
Me pelqen t'me "gjujne"!


Postuar nga Anemone datė 08 Dhjetor 2009 - 23:17:

Faleminderit!


Postuar nga Katilesha datė 08 Dhjetor 2009 - 23:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Tulipani
Smoker po ta ulesh koken 90° djathtas dhe arrin te lexosh ndonje gje po kshu aha ...Une qe kam aspire one e kam te lehte, nje te rrotullume laptopit dhe u zgjidh puna lool.

Gjithsesi kjo teme me pelqente me shume kur ishte"vetem" e Fajtorit, jo se fotot e tjera nuk jane te lezetcme.


Postuar nga Fajtori datė 31 Janar 2010 - 21:21:

Foto 44


Postuar nga Deb* datė 01 Shkurt 2010 - 00:47:

E bukur ajo fotoja 44, faje.


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 12:47:

Foto 45


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 12:51:

Foto 46


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 12:54:

Foto 47


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 13:00:

Foto 48


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 13:14:

Foto 49


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 13:17:

Foto 50


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 13:24:

Foto 51

Kaq per tani


Postuar nga AndreaPirelli datė 08 Shkurt 2010 - 14:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 50


:00@@ :00@@ :00@@ Kane rregulluar Lanen ????????????


Postuar nga Fajtori datė 08 Shkurt 2010 - 15:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


:00@@ :00@@ :00@@ Kane rregulluar Lanen ????????????Lanen e Kopenhagenit.


Postuar nga AndreaPirelli datė 08 Shkurt 2010 - 16:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori

Lanen e Kopenhagenit.Ho pra mo se desh preva bileten ..................


Postuar nga AngelDevil datė 08 Shkurt 2010 - 20:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 50


me kishte marre malli per kete pamje


Postuar nga Eria datė 08 Shkurt 2010 - 21:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Lanen e Kopenhagenit.U dashka vizituar Admirali


Postuar nga AngelDevil datė 09 Shkurt 2010 - 15:04:

....


Postuar nga Fajtori datė 09 Shkurt 2010 - 17:29:

Ku eshte bere kjo si perfundim? S'me duket si ura e gjate e Kopenhages.


Postuar nga AndreaPirelli datė 10 Shkurt 2010 - 02:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Ku eshte bere kjo si perfundim? S'me duket si ura e gjate e Kopenhages.


Ura Limuthit ........... :aha :aha :aha


Postuar nga AngelDevil datė 10 Shkurt 2010 - 12:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Ku eshte bere kjo si perfundim? S'me duket si ura e gjate e Kopenhages.


mos qesh seshte batute kesaj rradhe ... ne Kine vertet lidh Shangain me Ningbo Donghai e bla bla nuk i mbaj mend mire por qe gjigande... foto eshte bere mbas xhamit prandaj ka ato njollat e cuditshme po ta shikosh me kujdes


Postuar nga bucimakja datė 10 Shkurt 2010 - 18:11:

...................................


Postuar nga AndreaPirelli datė 10 Shkurt 2010 - 19:20:

Shume makina te verdha paska nga kjo lagjja ................ .


Postuar nga Fajtori datė 10 Shkurt 2010 - 22:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll
Shume makina te verdha paska nga kjo lagjja ................ .


Nga pamja mu duk si foto e viteve '90. Kur pashe vitin u tremba :p


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Shkurt 2010 - 22:27:

Bucimake Shkoder eeeee. Perballe hotel Europes me duket???


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Shkurt 2010 - 22:33:

Disa foto nga aparati im.
Po ja lej Fajtorit ta gjej cfare marke eshte


Lindja Diellit


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Shkurt 2010 - 22:34:

Kombinim Fantastik


Postuar nga Fajtori datė 10 Shkurt 2010 - 23:07:

Ishalla s'ta ka aparati, po e ke qiellin me arna. Si breket e Lemes thonim dikur.


Postuar nga Fajtori datė 10 Shkurt 2010 - 23:12:

Me bere dhe te ve 32 milion ngjyra ne kompjuter se thashe mos e ka ekrani im.


Postuar nga Balerina datė 11 Shkurt 2010 - 03:11:

Kur aparati im eshte telefoni...

metal nostalgjie


Postuar nga Balerina datė 11 Shkurt 2010 - 03:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Kombinim Fantastik


Lela, te kam zili (ne kuptimin e mire te fjales ) qe mund ta takosh detin aq shpesh.


Postuar nga AngelDevil datė 11 Shkurt 2010 - 10:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Disa foto nga aparati im.
Po ja lej Fajtorit ta gjej cfare marke eshte


Lindja DiellitNikon D60 goxha mire ta them si teto Rita loool

ket foton nga celi ... duhet ta punoj pak me photoshop shume erresire duket mgjate me pelqen


Postuar nga AngelDevil datė 11 Shkurt 2010 - 11:05:

...


Postuar nga AngelDevil datė 11 Shkurt 2010 - 11:19:

...


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 11:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
pas luajtjeve me topa bore, mund te jete cikluar syri aparatit.....por prap efektin se ka humbur foto


Do e kete patur kompjuteri im se sot jane ne rregull fotot e vure.

I kisha ulur numrin e ngjyrave me shpresen se do punoje me shpejt.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Shkurt 2010 - 12:21:

.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Shkurt 2010 - 12:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Do e kete patur kompjuteri im se sot jane ne rregull fotot e vure.

I kisha ulur numrin e ngjyrave me shpresen se do punoje me shpejt.


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Shkurt 2010 - 13:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Nikon D60 goxha mire ta them si teto Rita loool

Wowwww Angel si profesion te dyt ben fotografe?????


Postuar nga Balerina datė 11 Shkurt 2010 - 20:09:

Damn, Lela Nikon D60? Marshalla! Ca lloj lenses ke? DSLR, pupu lum ti, D60.

ps. tek properties ta tregon. Edhe flickr psh ashtu e gjen se me ca aparati e ke bere foton.


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 21:08:

Meqe ra fjala te Parisi

Foto 52


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 21:09:

Turiste

Foto 53


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 21:10:

Me syte e nje mashkulli

Foto 54


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 21:15:

Louverimi

Foto 55


Postuar nga Lela_Dr datė 11 Shkurt 2010 - 21:38:

Eri ne fakt nuk i kisha vene re, qe dilte edhe modeli i aparatit...tani s'do te pyes me.

Balerina, aparatin ma kane dhuruar, por akoma se kam studiuar tamam tamam se si funksionon. Ishte dita e pare qe e perdorja.

Po DSLR eshte


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 22:08:

Ja dhe 1 se mos ngelte nr 55 (kemi kujtime te keqija nga neni)

Foto 56


Postuar nga al74 datė 11 Shkurt 2010 - 22:27:

Fajtor , me shuaj kurioztetin : te fotoja 47 si ke arritur ta besh qe te jete aq e detajuar?! E mahnitshme , me duket sikur jam vete pas dritares tek sodis. Komplimente! Edhe 48 prej artisti eshte.


Postuar nga Fajtori datė 11 Shkurt 2010 - 22:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
Fajtor , me shuaj kurioztetin : te fotoja 47 si ke arritur ta besh qe te jete aq e detajuar?! E mahnitshme , me duket sikur jam vete pas dritares tek sodis. Komplimente! Edhe 48 prej artisti eshte.


Falimnderit.

47 ka nje filter sharpening (precisione). Ajo e ben te duket ashtu. E perdor here pas here per keto fotot e forumit, sepse gjate zvogelimit humbasin qartesi. Por shpesh krijon nje efekt disi fallco qe s'me pelqen. Eshte si ca lcd qe te prishin syte me konture te feksura per ēdo objekt.


Postuar nga Balerina datė 12 Shkurt 2010 - 02:56:

O Lela, kush ta ka dhuruar te do shum shum shum. Eshte dhurate fantastike.

Turll, mos me akuzo per nxjerrjen e te palarave...perderisa me eshte dashur ca kohe per ta kuptuar se si flickr me gjente aparatin me te cilin beja fotot.

Dhe meqe nuk mundem t'i sjell gjithe ato foto ketu...ja, foto sipas aparatit tim te dikurshem:
http://www.flickr.com/photos/28253918@N03/


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shkurt 2010 - 09:33:

Foto te bukura Balerina komplimente.

Faje lezetshem fotot sidomos ajo me syrin e 1 mashkulli xhinset qenkan te miat por culo jo lool meqe ra fjala avatari fantastik mos e hiq me

Lela tesoro kujtoja qe e dije ket punen e properties per te pa te dhenat e aparatit nejse gocat ta shpjeguan per bukuri mgjate teknologjia me terheq jam natyre shume kureshtare me pelqen ti prek te gjitha

foto e rradhes ...


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.