Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shkurt 2010 - 09:41:

Baku


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shkurt 2010 - 09:42:

...


Postuar nga Balerina datė 12 Shkurt 2010 - 18:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Balerina, pse me duket dore e njohur mua ajo qe xhiron paketen......
Ehhhh apo miq te perbashketu thuajHahah, n'fakt eshte kushuriri im, por ajo foto duhet te behet foto e forumit horizont perderisa cakmaku thote "Horizonti."

http://www.flickr.com/photos/28253918@N03/2780258068/


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 17:51:

Energy

Foto 57


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 18:01:

Here I am (Ja ku jam)

Foto 58


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 18:08:

Lart ne qiell (Airplane show)

Foto 59

E vlefshme per sfond desktop


Postuar nga SmoKer datė 20 Mars 2010 - 18:08:

i must say ... 57 , wonderful


Postuar nga AngelDevil datė 20 Mars 2010 - 18:10:

Re: Lart ne qiell (Airplane show)

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 59

E vlefshme per sfond desktopnice shume nice ...


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 18:11:

Shakate e nje mali (Rockface)

Foto 60

Fund per tani


Postuar nga Fajtori datė 20 Mars 2010 - 18:12:

FLM smoker dhe ADHD


Postuar nga Deb* datė 20 Mars 2010 - 18:13:

Ajo femra e fotos 57 goxha e zhvilluar nga ballkoni.


Postuar nga Anemone datė 20 Mars 2010 - 18:13:

Thumbs up

Supeeer


Postuar nga al74 datė 22 Mars 2010 - 23:21:

Faje te me falesh po une ka 3 dite qe qesh me kete surratin


Postuar nga SmoKer datė 23 Mars 2010 - 18:21:

50 caliber's


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:27:

Pulebardhat.


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:28:

Sot ne plazh.


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:40:

....................


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:42:

.....................


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:43:

..................


Postuar nga Deb* datė 04 Prill 2010 - 22:44:

...............


Postuar nga Deb* datė 05 Prill 2010 - 18:41:

............


Postuar nga Deb* datė 05 Prill 2010 - 18:42:

................


Postuar nga Piktor datė 05 Prill 2010 - 20:36:

hena


Postuar nga Piktor datė 05 Prill 2010 - 20:46:

Foto nga Italia ne miniature.

.


Postuar nga Piktor datė 05 Prill 2010 - 20:54:

Foto nga Italia ne miniature.

Ure ne Bosnje


Ps ajo foto mesiper do te jete nga Ravena.


Postuar nga Piktor datė 05 Prill 2010 - 21:00:

Foto nga Italia ne miniature.

Fontana di Trevi (burimi i trevit)


Postuar nga al74 datė 05 Prill 2010 - 21:52:

porti i peshkatareve Bari


Postuar nga al74 datė 05 Prill 2010 - 21:55:

vetem aparati imi ...dora e kujt rinte ne krah...pergjate A4


Postuar nga al74 datė 05 Prill 2010 - 22:02:

ish kokosh


Postuar nga al74 datė 05 Prill 2010 - 22:19:

HeyDay te falenderoj por shpesh fotot ngelen deshmitare te nje momenti magjik e meqe per mua qe i tille e shoh me sy tjeter ate qe quan "shtellunge"...ja psh kjo e meposhtmja perfaqeson muzg ne kalldremet e Bari Vecchia ..muzg ku udhetonim une e Ajo e puhiza e detit..


Postuar nga SmoKer datė 26 Prill 2010 - 18:43:

.


Postuar nga Deb* datė 27 Prill 2010 - 00:30:

.............


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 27 Prill 2010 - 20:38:


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 27 Prill 2010 - 22:16:

1 2 3 prova


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 27 Prill 2010 - 22:21:

Teper e madhe, u dashkan zvogeluar akoma.. gjithsesi rendesi ka qe ia dola!


Postuar nga Fajtori datė 02 Maj 2010 - 23:36:

Foto e re, aparat i ri

Foto 61


Postuar nga Anemone datė 03 Maj 2010 - 03:35:

Re: Foto e re, aparat i ri

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 61She shee,me shendet !


Postuar nga Fajtori datė 03 Maj 2010 - 03:40:

Re: Re: Foto e re, aparat i ri

Citim:
Po citoj ato qė tha AnemoneShe shee,me shendet !FLM


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 08 Maj 2010 - 21:35:

duke biseduar del + e del -


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 08 Maj 2010 - 21:39:

.. kendveshtrim mashkulli


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 08 Maj 2010 - 21:41:
Postuar nga Dulcis in Fundo datė 08 Maj 2010 - 21:44:

kete e quanin "pema e dashurise".. nuk e di pse..


Postuar nga BIONDIA datė 08 Maj 2010 - 22:10:

nga humbi...


Postuar nga al74 datė 08 Maj 2010 - 22:11:

..ndoshta ngaqe ajo degeza qe i eshte puthitur trungut duket sikur ushqehet prej tij dhe e kunderta...
ceshtje kendveshtrimesh....Hey.
kendshem.


Postuar nga al74 datė 09 Maj 2010 - 20:44:

spermatozo afrikan


Postuar nga al74 datė 09 Maj 2010 - 20:47:

lesh natyr..al


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 09 Maj 2010 - 21:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
spermatozo afrikan
Po keto cfare jane??


Postuar nga al74 datė 09 Maj 2010 - 21:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
Po keto cfare jane??


baby bretkosa ....actu.


Postuar nga Fajtori datė 17 Maj 2010 - 01:03:

"Une dhe ti, lusnim diten qe dhe pak te zgjaste, te mos kish perendim..."

Foto 62


Postuar nga Lela_Dr datė 17 Maj 2010 - 01:20:

Perendim


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.