Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga Lela_Dr datė 17 Maj 2010 - 01:36:

Varke


Postuar nga BIONDIA datė 17 Maj 2010 - 17:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Perendim


shume foto e bukur Lela ...me kujtoi dikur nje perendim dhe nje perqafim


Postuar nga Fajtori datė 22 Korrik 2010 - 08:18:

Foto 63


Postuar nga Fajtori datė 22 Korrik 2010 - 08:18:

Foto 64


Postuar nga Fajtori datė 22 Korrik 2010 - 08:18:

Foto 65


Postuar nga Klodel datė 22 Korrik 2010 - 14:32:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 63


Shume e bukur kjo.


Postuar nga amor alucius datė 25 Korrik 2010 - 22:34:

On some nights...

you could almost taste his solitude.


Postuar nga amor alucius datė 26 Korrik 2010 - 01:17:

Ah, po, ato 'pikturat' e mesiperme jane bere vetem me bombola boje, nje qeske plastike dhe leter thithese.(spray paint artist)


Postuar nga Fajtori datė 26 Korrik 2010 - 08:10:

Meqe ra fjala per piktura :P

Foto 66


Postuar nga amor alucius datė 26 Korrik 2010 - 15:00:

Some real art(not photoshopped, nor photolensed) :P

...


Postuar nga Fajtori datė 27 Korrik 2010 - 18:33:

Seria reality

Foto 67


Postuar nga Fajtori datė 27 Korrik 2010 - 18:34:

Foto 68


Postuar nga cecilia datė 27 Korrik 2010 - 18:38:

Faje ti je ktu te retrovizori???


Postuar nga SmoKer datė 27 Korrik 2010 - 18:42:

Aty ku e kerkon nevoja!


Postuar nga SmoKer datė 27 Korrik 2010 - 18:45:

Lightbulb

Ta besojme kete !


Postuar nga SmoKer datė 27 Korrik 2010 - 18:47:

Masakra e rradhes


Postuar nga Fajtori datė 27 Korrik 2010 - 19:16:

Shume te bukura Smoker. Ajo me koven ne zjarr dhe kjo me mishin qenkan te forta.

Jo Cecilia, nuk besoj, zakonisht i jap makines dhe kur del ndonje rast i hedh aparatin pasagjerit.


Postuar nga AngelDevil datė 27 Korrik 2010 - 20:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha SmoKer`
Aty ku e kerkon nevoja!


hahahhaaa shume e forte kjo foto


Postuar nga Fajtori datė 04 Gusht 2010 - 06:08:

Foto 69


Postuar nga Fajtori datė 04 Gusht 2010 - 06:08:

Foto 70


Postuar nga Katilesha datė 04 Gusht 2010 - 15:39:

Fotoja 70 Shume e bukur.


Postuar nga Katilesha datė 04 Gusht 2010 - 17:37:

As qe i afrohet asaj tendes me cilesi fotoje dhe teknike, por gjithsesi me pelqen...


Dielli dhe rete....


Postuar nga AndreaPirelli datė 05 Gusht 2010 - 20:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 69


Paske qene ketej verdalle ?????????


Postuar nga cecilia datė 05 Gusht 2010 - 20:53:

M'je bo si Jams Bond 007


Postuar nga Fajtori datė 05 Gusht 2010 - 21:33:

Atij i ka dale shtepia ne fotografi, ti thu James Bondi.

Po turll, west and east coast, poshte e lart.


Postuar nga Fajtori datė 10 Gusht 2010 - 08:08:

Rrudhat e nje gishti

Foto 71


Postuar nga Fajtori datė 10 Gusht 2010 - 08:09:

Sfond desktop

Foto 72


Postuar nga Fajtori datė 10 Gusht 2010 - 08:23:

Ceshtje permasash

Foto 73


Postuar nga Katilesha datė 10 Gusht 2010 - 08:32:Nuk mendon se mund te kete njerez qe i kane siklet keto gjerat e vockla...

Grrrr grrrr grrrr grrrrrrrr


Postuar nga Fajtori datė 10 Gusht 2010 - 08:39:

Guernica pellumbash

Foto 74P.s. Kati, vetem te medha i do gjerat ?


Postuar nga Eria datė 10 Gusht 2010 - 09:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha Katilesha


Nuk mendon se mund te kete njerez qe i kane siklet keto gjerat e vockla...

Grrrr grrrr grrrr grrrrrrrr
Verte se dinjam


Faje shume e bukur fotua e dores,jashte mase e bukur


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Gusht 2010 - 12:03:

Durres 2010


Postuar nga dylan datė 10 Gusht 2010 - 12:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Durres 2010


shume nice kjo picture


Postuar nga Lela_Dr datė 10 Gusht 2010 - 12:17:

Flm dylan


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:47:

Foto 75


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:50:

Jam merimanga..nga..nga.

Foto 76


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:51:

Perse mendohen keto mace

Foto 77


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:52:

Goja e nje felini

Foto 78


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:53:

Foto 79

Ne detin e jetes disa njerez duhet te lundrojne mbi te, per ti lejuar shpirtrave flutures te kene nje pike referimi.


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 01:57:

Ca pika shiu rane mbi qelq dhe une per ty seē ndjeva mall

Foto 80


Fund per tani


Postuar nga Anemone datė 19 Gusht 2010 - 02:14:

E mire, te lumteeee!


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 02:23:

E mire, du flete lavderimi.


Postuar nga AndreaPirelli datė 19 Gusht 2010 - 02:58:

Erdhi treni .............


Postuar nga Fajtori datė 19 Gusht 2010 - 04:57:

Te rafte i pike turll, se s'po maroj dot te qeshmen.Postuar nga AndreaPirelli datė 19 Gusht 2010 - 13:01:

Nuk e zvogeloj dot se s'kam asnje program ne kompjuterr .......... .


Postuar nga Eria datė 19 Gusht 2010 - 13:09:

Turllo paske qene ne DE (Emri i stacionit,me ngjajti si nga lagja ime ...po e lexova mire pastaj )


Postuar nga AndreaPirelli datė 19 Gusht 2010 - 13:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Turllo paske qene ne DE (Emri i stacionit,me ngjajti si nga lagja ime ...po e lexova mire pastaj )


Te thashe qe isha .......... po kjo nuk eshte afer teje ......... eshte ne veri .......... .


Postuar nga Eria datė 19 Gusht 2010 - 13:40:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth


Te thashe qe isha .......... po kjo nuk eshte afer teje ......... eshte ne veri .......... .
Na shikimi nga larg mu duk si emri i sheshit komshi ...po nuk ish ai jo ....


Postuar nga Katilesha datė 21 Gusht 2010 - 16:26:

Uh , c'kam hequr per kete foto...S'po kalonte para reklames asnje biciklete per qamet, por kur kaloi...klik...

Xhiro neper shtepi....


Postuar nga AngelDevil datė 21 Gusht 2010 - 18:18:

.


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.