Forumi Horizont Gjithsej 47 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 47 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mediat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=129)
-- Kujdes gazeten Shekulli, po manipulon lexuesit ne heshtje! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18127)


Postuar nga Vizioner datė 26 Nëntor 2010 - 07:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Nese nuk pajtohet e ben sepse eshte mashtruar nga kjo gazete dhe s'ka arritur te lexoje mes rreshtave.


Fajtor, besoj se e lexove cfare shkruajta une, edhe sepse e postova para ketij textit tend!


  Gjithsej 47 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 47 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.