Forumi Horizont Gjithsej 38 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 380 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Fjalori romantik.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12620)


Postuar nga Katilesha datė 10 Dhjetor 2006 - 15:40:

Ti je shpirti im .....Ti je e verteta dhe dashuria qe gjithmone kam kerkuar......Ti je jeta ime ....je gjithcka per mua,por.............


Postuar nga njeni datė 10 Dhjetor 2006 - 15:46:

kur pran teje qendroj i heshtur........dhe dridhem kur me prek ngadal.............mendoj se brenda teje ka dicka...............qe ti ma thua me zemer e jo me fjal...............dicka qe me ben te ndiem si engjell.........dhe hap krahet drejt teje te fluturoj..........ti me shtrerngon aq fort pran vetes..........dhe un me nga dal pershperis te dashuroj...........


Postuar nga njeni datė 10 Dhjetor 2006 - 16:48:

histori

U semura nga zemra, duhet te beja nje operacion te veshtire, vetem pas shume kohe munda te dal nga spitali, dhe te shkoja tek dashuria ime e vetme! Hyra ne shtepine e saj. Pash ne te gjitha dhomat por nuk e gjeta ne asnje vend...hyra ne dhomen e saj dhe mbi komodine gjeta nje bilete ne te cilen shkruhej: JAM E GEZUAR QE ZEMRA IME ESHTE BRENDA TEJE!


Postuar nga bucimakja datė 11 Dhjetor 2006 - 18:35:

mengjezet tona nuk takohen kurre bashke,as netet,vec pergjumjet........te pershperis cdo mengjez enderren qe kam pare dhe ti magjishem si mbremja atje larg fle zgjimin tim........


Postuar nga bucimakja datė 11 Dhjetor 2006 - 19:00:

indet e puthjes se nderprere kane shije gjarpri.....ato shumohen ne gojen tone per te rritur bimen e helmet.........buzeqeshi blloku im kur mori kete shenim nga ty sot...


Postuar nga bucimakja datė 11 Dhjetor 2006 - 19:03:

sa shume krenohet koha me ty....se dhe ate e frutizon njesoj si mua...


Postuar nga njeni datė 11 Dhjetor 2006 - 20:31:

Loti pikon............. se ti kristalin brenda meje theve.................. Loti pikon................. se ti gjithmone me genjeje............... Loti pikon.............. se ti jeten ma rrembeve.............. Sado qe me lendoje.............. loti nga shpirti im do te buroje dhe emrin tend mbi faqen time do te vizatoj...............


Postuar nga njeni datė 11 Dhjetor 2006 - 20:50:

Gjithmone te kam dashur............. gjer ne varr do te dua...................... Jeta eshte fat............... por fati s`ishte me mua................


Postuar nga njeni datė 11 Dhjetor 2006 - 21:01:

Netet pa fund i kalova zgjuar............... mbeshtetur ne jastekun e endrrave te vrara...............Se ti boten time kishe zbukuruar........... me premtime boshe.............. genjeshtra e perralla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Postuar nga Glaukus datė 11 Dhjetor 2006 - 21:11:

................ ku je tani ?? ........ ē'fare po mendon ?? ........... sikur ē'do here qe te mendoj Ty ............. te lindte nje yll .......... nata do te ndriēonte me shume se dita .....


  Gjithsej 38 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 380 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.