Forumi Horizont Gjithsej 38 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 380 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Bota e re poezise (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=337)
-- Fjalori romantik.... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12620)


Postuar nga Glaukus datė 15 Dhjetor 2006 - 21:13:

..... kam nevoje per Zerin Tend ............... qe te mbushi boshllekun e shpirtit tim ..................... kam nevoje per sute e Tu ............. qe te shikoj Jeten ................... kam nevoje per Ty ... qe te ndjej ........... emocionet e Dashurise ............... je Lulja me e bukur ne kopshtin e mendimeve te mia .................


Postuar nga njeni datė 16 Dhjetor 2006 - 14:01:

diten shikoj.......... naten enderroj............ per nje sekret mendoj............ qe ty te dashuroj..............


Postuar nga njeni datė 16 Dhjetor 2006 - 20:05:

me bere te qesh kur doja me qa..... me bere te jetoj kur doja me vdek......
kur me therret ne emer s`kuqem...... te jetoj pa ty s`mundem......
dita shpejt me ty kalon..... me duket sikur po enderroj......
se di a me beson..... dua te jem me ty me shum se ce mendon.......


Postuar nga Katilesha datė 20 Dhjetor 2006 - 18:35:

Ti trondit boten time.......me ben te ndihem si nje buzeqeshje feminore......si nje trendafil....si nje tingull i gezuar pjanoje......


Postuar nga zemer_mbyllura datė 21 Dhjetor 2006 - 08:19:

Ne keto nete te ftohta dimri, kur qielli eshte i mbushur me yje, mua do te me mjaftonte vetem nje yll, vetem fryma jote qe e tere qenia ime te ngrohej.


Postuar nga kontinenti datė 21 Dhjetor 2006 - 08:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha katilesha007
........Te dua me shume sec ti mendon......te njoh me shume sec ti beson.......njoh te ti te mrekullueshmin shpirt qe fshehet.......ndaj dhe kur flas me Ty magjepsem........sepse ti je shpirti im binjak ...........dhe cuditem kur kete nuk e pranon aspak..........Te Dua ...me beso shpirtak...

Nuk te besoj.....pike maroi.


Postuar nga bucimakja datė 21 Dhjetor 2006 - 20:13:

je embelsira e jetes sime.....hmmm


Postuar nga njeni datė 24 Dhjetor 2006 - 12:02:

nje zile nuk esht nje zile deri sa dikush ti bije.......... nje keng nuk esht nje keng deri sa dikush ta kendoj............
dashuria nuk esht ta mbash ne zemer.............. dashuria esht tja dhurosh dikujt.............


Postuar nga Katilesha datė 27 Dhjetor 2006 - 15:27:

"Nen imazhin e dimrit dikush shetit e leviz perjashta...dikush sheh nga dritarja boren  e bardhe ndersa te dashurit nga te ftohtit bejne paqe..."


Postuar nga Glaukus datė 09 Janar 2007 - 22:32:

.......... ē'fare do doja  ??? ............

......... te ishe ketu sonte .... te te kisha prane ....... te ishe ne ē'do frymemarrje timen .............. ne ē'do mendim timin ............... ne ē'do gje timen .............. te ishe TI ................... qe te desha me shume se shpirtin ................


  Gjithsej 38 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »
Trego 380 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.