Forumi Horizont Gjithsej 338 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »
Trego 338 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Feja krishtere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=184)
-- A ėshtė Jezusi Zot? Bibla thotė JO! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11991)


Postuar nga Simona datė 24 Gusht 2006 - 14:18:

Te paret tane jo fetar????????/

Ktu ia ke fut kot ore cun se po ti ku e gjete fene tate apo e gjete n rruge??????

Sigurisht nga te paret e tu e ke kur kosova ka qene pushtuar nga turku dhe nderroi fene pefundimisht.

Familjet ne kosove ne nje studim etimologjik qe ehste bere eshe arritur ne vertetimin se ne shtate breza dilni te gjithe katolike.

Tema jote eshte me qellime ngacmimi pasi edhe muhamedi eshte biri i zotit ashtu sikurse Jezusi une e pranoj dhe nuk hap tema provokimi si te tuajat,pastaj neve besojme se Ati yne Jezu Krishti do te vije ne toke te na shpetoje e laje mekatet tone,kjo eshte hyjnore per ne dhe ne ebarazojme kete akt njesoj me Zotin,per mua biri i zotit ose zoti jane nje,shenjtore qe na ndihmojne neve ne cdo dite te jetes sone per buke e bereqet eper shnet,tani clidhje ka kjo teme me kureshtjen tate ???????

Nqs je per bashkim vellazeror leri cinizmat se tema te tilla bejne percarje,e thash dhe me lart ju ne kososve keni me qindrra raste te tilla ne Shqiperi vecse ndonje tek tuk,ca tregon kjo??????

Kjo tregon bashkim dhe jo percarje sic ia keni nisur ju shoqatat allahu-ekber,apo janullatosat e grekirat apo ca te them une ty gjithe ato lloj mostrash shoqata te huja qe mundohen te percajne rinine shqiptare,FEJA E SHQIPTARIT ASHT SHQIPTARIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Gjithsej 338 faqe: « E parė ... « 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 » ... E fundit »
Trego 338 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.