Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »
Trego 104 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- me thoni nje emer te bukur djali (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12953)


Postuar nga IQVLORA datė 15 Qershor 2008 - 00:35:

Citim:
Po citoj ato qė tha THe_AnSwEr
don zhuan







Postuar nga Balerina datė 15 Qershor 2008 - 03:40:

Emrat me te bukur jane emrat Iliro-Shqiptare si:

Genti (mbret Ilir)

Dritan (nga fjala drite, drita lidhet me dijen dhe keshtu eshte nje emer shume i bukur)

Drini

Ardian

Skerdi (ose Skerdilajd)

Arber

Ilir

Alban


Postuar nga roke datė 11 Korrik 2008 - 05:15:

erjon


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 11 Korrik 2008 - 16:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha Balerina
Emrat me te bukur jane emrat Iliro-Shqiptare si:

Ilir

Arbėr

Alban




Ne dashte Zoti keshtu do i quaj djemte e mi


Postuar nga Demokrate4ever datė 11 Korrik 2008 - 21:59:

Andi,


Postuar nga UnKnOwN datė 24 Tetor 2008 - 02:38:

Enes me pelqen mua,per me teper me kujton dike...btw ky eshte emri qe do i ve un cunit tim (nese do kem nje te tille) pas almost 10 years...


Postuar nga _mIzZzA_ datė 03 Nëntor 2008 - 02:52:

Antonel


Postuar nga Ari. datė 10 Dhjetor 2008 - 20:55:

me duhet dhe mua nje emer trimi,djali
natyrisht shqipetari..
do tu falenderoja per sygjerimet...
pershendetje

c emer di ti vem djalit ooo
o halllooo??
emer trimi domosdo
o dajoooo
qe ti njgjaj skenderbeut oo
halllooo
te na rroje sa maletoooo o dajooo


Postuar nga Gjergj Kastrioti datė 10 Dhjetor 2008 - 21:00:

Citim:
Po citoj ato qė tha ari77labi
me duhet dhe mua nje emer trimi,djali
natyrisht shqipetari..
do tu falenderoja per sygjerimet...
pershendetje

c emer di ti vem djalit ooo
o halllooo??
emer trimi domosdo
o dajoooo
qe ti njgjaj skenderbeut oo
halllooo
te na rroje sa maletoooo o dajooo



Qe ti ngjaje Skenderbeut une do te sygjeroja t'i vije emrin :

Arbėr



Postuar nga Piktor datė 10 Dhjetor 2008 - 21:10:

Po citoj ato qė tha ari77labi mesiper:

me duhet dhe mua nje emer trimi,djali
natyrisht shqipetari..
do tu falenderoja per sygjerimet...
pershendetje

c emer di ti vem djalit ooo
o halllooo??
emer trimi domosdo
o dajoooo
qe ti njgjaj skenderbeut oo
halllooo
te na rroje sa maletoooo o dajooo .

Ardian qe ti therrasin shkurt Ardi pse jo dhe Ari.:p :p :p


Postuar nga Ari. datė 11 Dhjetor 2008 - 00:58:

piktor

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
Po citoj ato qė tha ari77labi mesiper:

me duhet dhe mua nje emer trimi,djali
natyrisht shqipetari..
do tu falenderoja per sygjerimet...
pershendetje

c emer di ti vem djalit ooo
o halllooo??
emer trimi domosdo
o dajoooo
qe ti njgjaj skenderbeut oo
halllooo
te na rroje sa maletoooo o dajooo .

Ardian qe ti therrasin shkurt Ardi pse jo dhe Ari.:p :p :p



eshte shume i ngjashem me emrin tim
ai i gjergjit jo keq ,


Postuar nga cecilia datė 11 Dhjetor 2008 - 08:28:

Bujar!!!

Ne shqiptaret njihemi per bujarine tone.
PS.mua me pelqen emri FRANCI


Postuar nga IQVLORA datė 11 Dhjetor 2008 - 09:52:

Mire e keni ju djema por c'e do se Skenderbeun na e kane nxjerre "burre'' te keq nje studiues i huaj dhe nje fare Adrian Klosi qenka shume i interesuar e i ka bere perkthimin e ketij autori keqdashes dhe na i paska bere komente ne shtypin shqiptar.Kjo nuk eshte pritur mire nga personalitete te shquara shqiptare si Kadare etj.Qendrime mosaprovuese ka patur nga njerez te tjere qe nuk ju vjen mire te perdhoset nga disa te huaj e disa llafazane si A Klosi e ndonje Mero Baze qe ma ka koken si qen Terbaci nje figure e permasave Europiane.

Une do te sygjeroja emra shqiptare e jo te huaj te dashurit e mij,te cilet jane shume te bukur.

Agron
Petrit
Astrit
Luan
Genti
Bujar
Skender
Alban
Genci
Ardian
Adrian
Piro
Besnik
Besmir
Zamir
Ylber
Valdet
Luftar
Memo
Naim
Olti
Lirim
Marjan
Rudi
Nikoll etj.

Emri Franc eshte i bukur por eshte emer gjerman cecilia2006.


Postuar nga cecilia datė 11 Dhjetor 2008 - 14:50:

Pershendetje Iqvlora

Ti e di se sa respekt kam per ty.Ti e di qe te lexoj rregullisht.
E di perse me pelqen emri Franci? Sepse nje njeriu im shume i afert e ka emrin e tille.E dua shume ate djale.Nga kjo u nisa.
Iq vlora te uroj gjithe te mirat.Me respekte cecilia.


Postuar nga IQVLORA datė 11 Dhjetor 2008 - 15:21:

Flm cecilia2006!Njekohesisht edhe ju keni konsideraten time me te larte!
Eshte shume bukur te duash e te japesh dashuri,por eshte bukur edhe kur e merr ate nga te tjeret.Ndihesh shume komod.Francit tuaj i uroj gjithe te mirat ne jete dhe emrin ta gezoje e te behet i forte si alemanet.Nuk eshte gabim te vendosesh edhe emra te huaj.
Respekte


Postuar nga cupka datė 11 Dhjetor 2008 - 18:04:

duhet te mendoni qe emri te mos masakrohet ne te shqiptuar nga gjuha e vendit ku jetoni.

per shembull, nje shokun tim qe e quajne Fatjon i therasin Fetxhon, pra Xhoni i shendoshe. Nje shok tjeter e quajne Bledar dhe ja shqiptojne emrin Blleder (pra fshikeza e urines). Nje mik tjeter e quajne Ylli e i thone Illaj (nuk ka bire nene te shqiptoje germen Y). Tani keta kane emigruar ne nje moshe relativisht te rritur ndaj dhe sikur te tallej njeri me emrat e tyre nuk do vriteshin psikollogjikisht... por femijet e vegjel jane tjeter gje. Nuk kane te njejten force mendore ti kalojne shakate e shokeve si thjesht shaka dhe vetvetiu do menjanohen nga femijet e tjere te kopeshtit apo fillores e kjo do ndikoje negativisht ne psiqiken e tyre dhe kur te arrijne moshe madhore.
Me pelqejne shume emrat shqiptar si Dea, Sokol, Zana, Vera etj (jane shqiptar ne rradhe te pare dhe ne rradhe te dyte shqiptohen pa problem, too bad jane te zene te gjithe ne familjen tone)... pra si parim kam qe emri i femijeve te mije te jete emer i pershtatshem, i lehte per tu thene e te jete emer pak a shume internacional, meqe mbiemrin e kane puro shqiptar :p

Per djale me pelqen shume emri Luka.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Dhjetor 2008 - 18:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
duhet te mendoni qe emri te mos masakrohet ne te shqiptuar nga gjuha e vendit ku jetoni.

per shembull, nje shokun tim qe e quajne Fatjon i therasin Fetxhon, pra Xhoni i shendoshe. Nje shok tjeter e quajne Bledar dhe ja shqiptojne emrin Blleder (pra fshikeza e urines). Nje mik tjeter e quajne Ylli e i thone Illaj (nuk ka bire nene te shqiptoje germen Y). Tani keta kane emigruar ne nje moshe relativisht te rritur ndaj dhe sikur te tallej njeri me emrat e tyre nuk do vriteshin psikollogjikisht... por femijet e vegjel jane tjeter gje. Nuk kane te njejten force mendore ti kalojne shakate e shokeve si thjesht shaka dhe vetvetiu do menjanohen nga femijet e tjere te kopeshtit apo fillores e kjo do ndikoje negativisht ne psiqiken e tyre dhe kur te arrijne moshe madhore.
Me pelqejne shume emrat shqiptar si Dea, Sokol, Zana, Vera etj (jane shqiptar ne rradhe te pare dhe ne rradhe te dyte shqiptohen pa problem, too bad jane te zene te gjithe ne familjen tone)... pra si parim kam qe emri i femijeve te mije te jete emer i pershtatshem, i lehte per tu thene e te jete emer pak a shume internacional, meqe mbiemrin e kane puro shqiptar :p

Per djale me pelqen shume emri Luka.



Kete kisha parasysh kur zgjodha emrin e kalamonit. Te haje buke gjithanej ............. .


Postuar nga cupka datė 11 Dhjetor 2008 - 18:15:

une e thash emrin e djalit tim te ardhshem, do ma thuash dhe ti emrin e djalit tend apo ke hall se ta marrin?


Postuar nga Mbreteresh datė 11 Dhjetor 2008 - 19:04:

Re: me thoni nje emer te bukur djali

Citim:
Po citoj ato qė tha moisiu
ka disa muaj qe kerkoj nje emer djali!
eshte me mire t'ua shpjegoj se ēfare po kerkoj

vajza ime e ka emrin Bujana e tani femiu i dyte do te jete djale, pra kerkoj diēka qe ka te beje me kete emer ose me mire te them t'ia di domethenien ...........

flm te gjithve per ndihmen



Fillimisht pranoni pershendetje i nderuar mosiu,dhe sa i perket per Emrin e kerkuar mbi femijen tuaj,( per te cilin thoni ce pritet te jet djal),si dhe njiherit(bebushit) i uroj lindje te shendosh....dhe nese ju si prinder deshironi ce femijet ti ken Emrat me te njejten gerem, mendoja se do ishte me se i pershtatur Blerti,te rroni ce te gjithe....

Jufalemnderit

MBR.


Postuar nga AndreaPirelli datė 11 Dhjetor 2008 - 19:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
une e thash emrin e djalit tim te ardhshem, do ma thuash dhe ti emrin e djalit tend apo ke hall se ta marrin?


:dukemendu :dukemendu Dikur me pelqente Klaus ......... Tani??? Nuk e di .... nuk kam vendosur akoma.


Postuar nga briseide datė 12 Dhjetor 2008 - 14:17:

Aleksander...:dukemendu


Postuar nga cupka datė 12 Dhjetor 2008 - 14:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha turll


:dukemendu :dukemendu Dikur me pelqente Klaus ......... Tani??? Nuk e di .... nuk kam vendosur akoma.



si te ngjan Klaidi? Kllaidi do ja thone, jo keq. e plus shikoni tu shkoje emri me mbiemrin, te jete emer mbiemer i rrjedhshem.

do ti qe me pelqekerka 'briseida' shume i vecante dhe nuk te shkon gjuha capraz.


Postuar nga AndreaPirelli datė 12 Dhjetor 2008 - 14:31:

Emer shqiptar femre me pelqen shume Dea , po ne anglisht do e deformojne ......... .


Postuar nga cupka datė 12 Dhjetor 2008 - 14:42:

pa merak turrli se e thone shume bukur.
Fun fact for you: Ngado qe kthehem ne keto familjet shqiptare ketej nga une, vetem kete emer degjoj, shume po shume fare, popular.


Postuar nga AndreaPirelli datė 12 Dhjetor 2008 - 16:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha cupka
pa merak turrli se e thone shume bukur.
Fun fact for you: Ngado qe kthehem ne keto familjet shqiptare ketej nga une, vetem kete emer degjoj, shume po shume fare, popular.



Duan te ruajne traditen ......
Me ka pelqyer gjithmone se emer i shkurter dhe i zeletshem. Nuk jam per emrat e gjate shtate kilometra, qe i vene kot sepse qe te nesermen nuk ia thone te plote .............. .I ve emrin tjetri cunit Aleksander dhe e therret Sandri apo Alex ......... What's the point????????


Postuar nga ira_885 datė 12 Dhjetor 2008 - 17:22:

Eleus,Mattia


Postuar nga IQVLORA datė 12 Dhjetor 2008 - 19:41:

Moj ira po ne kemi plot emra te bukur shqiptyar,c'na duhen t'i marrim ne Afganistan ne Gjermani e Amerike.Cdo vend ka emrat e vet dhe i ruan me fanatizem ata.Po ne?Skemi lene me emra te huajsh,apo sic ndodh ne Greqi qe edhe te medhenjte quhen te gjithe Jani,Spiro ,Vangjel etj.Ju ka mbetur qe t,ju shtojne edhe nga nje -s-ne fund.Une ju garantoj se edhe kjo do te ndodh. Nje miku im me kerkoi t'i blija 4 bileta per te fluturuar per Shqiperi.Kur e pyeta per emrin e njerit prej femijve me tha e quajne Emanuel,por do ta shkruash me dy nn.Pse i thashe?Sepse ne Itali nuk lejohet te shkruhet me nje -n- te vetme.NA mbushe mendjen i thashe.Askush nuk te detyron se si do ta shkruash emrin e femijes tend.(ky ka qene ne Itali per disa kohe). kengetarja Maja nga Dukati i Vloreska vendosur Y ne vend te J ne mes te emrit te saj.Ku e gjeti kete y kjo zonje?Apo mos valle ne pyllin e Dukatit.Ka qene disa vite ne Gjermani dhe ja se c'bene!Besoj se nuk eshte e nevojeshme per keta lloj emrash qe ne gjuhen e shkrimin tone ngjajne te shpifur.
Te me falesh ira ,ju mund te beni cfare te doni me te pjellet tuaj,por ju po bastardoni traditen shqiptare.


Postuar nga ColdFire datė 14 Dhjetor 2008 - 19:55:

Nje emer i bukur djali...

NQS nje dite do bekohem te kem nje djale do ta quaj ARIAN. emer ilir dhe shume i bukur.
nqs do jem me shume fat, dhe do kem me shume djem atehere do quhen dhe Arben ose Arber, Genti, Alban, Saimir, Bledi Eh kaq se nuk do bej me shume :p


Postuar nga AndreaPirelli datė 15 Dhjetor 2008 - 03:31:

Alberi .......emer shkencetari ......


Postuar nga BIONDIA datė 15 Dhjetor 2008 - 10:24:

 

Abdyl...Dervish...Hasan...Kadrie ....Haxhire ..... dhe nuk eshte shaka jane emrat e disa femije shqiptare qe frekuentojne shkollat italiane jane emrat e gjysherve te tyre me gjithe respektin per keta njeres por me vjen keq kur mesueja i therret sepse sdi si tja shiptoje...preferoj nje emer te ri le te jete i huaj por jo keto emra

Kristian ,Denis -cuni

 

 


Postuar nga IQVLORA datė 15 Dhjetor 2008 - 11:42:

Bjondine po pse nisesh nga ata emra te cpifur?A nuk ka plot emra te tjere shqiptar shume te bukur?Donika te ka dhene disa e ne te tjeret me poshte.Si te duken ata?Edhe ne mezi i shqiptojme emrat e huaj si psh Shwarceneker,Richard ku R shqiptohet gati si V nga vendsit ose Gianluca.Nuk do te ishte me thjesht qe c(me bisht posht) te shqiptohej thjesht?Pse te shqiptohet ce,ci?Pra dua te them se po te duash te ruash traditen ka plot emra shqiptar te bukur.Eshte tjeter pune kur nuk te pelqejne emrat shqiptar!!!As na behet vone nqse mesuesja italiane apo angleze nuk ja shqipton dot emrin apo mbiemrin femijes tim!
Emrat qe ju permendni jane me te vertete katastrofike,por mendo se cilet prinder vendosin emra te till.Mos e identifiko veten me ta te lutem.Mbreme duke pare E diela shqiptare tek Klan,disa femije dhuruan disa llodra per femijet e spitalit pediatrik ne Tirane.Lodrat ua cuan disa vajza neper pavione.Kur njera nga vajzat bukuroshe pyeti nenen se si quhet vogelushi (ishte rreth tre vjecar),ajo iu pergjegj se quhej Xhelal.Me ra kemisha nga krahet e kam qeshur me te madhe,por kur pashe mamane tij qe ishte nje injorante e sy palare,thashe se nuk mund te pritej vendosja e ndonje emri te pershtatshem.
Ju nuk keni pse ta identifikoni veten me nje shtrese te till.Ju jeni nje femer qe eksploroni internetin,po ajo?Eksploron malin me Gropa,Gjinarin,Godoleshin,Labinotin Mal apo Martaneshin.


Postuar nga BIONDIA datė 15 Dhjetor 2008 - 18:30:

Iqvlora une nuk indentifikohem me asnje  sepse "Une jam Une "por thjeht te solla disa shembuj sepse lexova se thate ka shume emra te buku shqiptare ...por ska vetem te bukur ka dhe si  keto  ...keta femije jane shqiptare dhe prinderit tyre shqiptare sa per esplorimin e internetit shty kohen e lire .....ate   te maleve  sidomos te Gjinarit e kam shijuar kur ka qen per tu shijuar tani me ka ngel ta shikoj neper mjet fotove...


Postuar nga bruni22 datė 17 Dhjetor 2008 - 16:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha IQVLORA
Kur njera nga vajzat bukuroshe pyeti nenen se si quhet vogelushi (ishte rreth tre vjecar),ajo iu pergjegj se quhej Xhelal.Me ra kemisha nga krahet e kam qeshur me te madhe,por kur pashe mamane tij qe ishte nje injorante e sy palare,thashe se nuk mund te pritej vendosja e ndonje emri te pershtatshem.
Ju nuk keni pse ta identifikoni veten me nje shtrese te till.Ju jeni nje femer qe eksploroni internetin,po ajo?Eksploron malin me Gropa,Gjinarin,Godoleshin,Labinotin Mal apo Martaneshin.



me an te shkrimeve ne kete forum kemi mundesin te njohim njeritjetrin virtualisht dhe te krijojm nje ide kush esht ( X & Y )
te them te drejten iqvlora nga ty nuk e prisja
po si mund ta gjykojm nje person vetem nga emri apo nga prejardhja
hahahah gjeniale kjo ( kur pashe mamane tij qe ishte nje injorante e sy palare,thashe se nuk mund ti kishte ven ndonje emer me te mir)
ca te besh miku im po kur u ndam keto na ran nuk mund te lindnin te gjith ne vlor. dikush lindi ne malin me gropa dikush ne godolesh dikush afer detit e dikush ne martanesh...
njifi njeher njerzit pastaj gjykoj.
edhe mua gjyshi ma ka ven emrin, vendosi qe te me quajn " GAZMIR" ky esht emri im i vertet. sinqerisht nuk me pelqen shum si emer po ca ti besh qe kur linda un askush nuk me dha te drejt te vendos, ato ben ne koken e tyre cati besh durim thot populli


Postuar nga ColdFire datė 17 Dhjetor 2008 - 16:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha aldo11



edhe mua gjyshi ma ka ven emrin, vendosi qe te me quajn " GAZMIR" ky esht emri im i vertet. sinqerisht nuk me pelqen shum si emer po ca ti besh qe kur linda un askush nuk me dha te drejt te vendos, ato ben ne koken e tyre cati besh durim thot populli



Gazmir eshte emer shume i bukur, ja po e shtoj dhe nje emer tjeter ne listen time te emrave te preferuar. Faleminderit Gazmir


Postuar nga bruni22 datė 18 Dhjetor 2008 - 14:29:

Citim:
Po citoj ato qė tha Donika Arianiti


Gazmir eshte emer shume i bukur, ja po e shtoj dhe nje emer tjeter ne listen time te emrave te preferuar. Faleminderit Gazmir




Postuar nga shen_lleshi datė 18 Dhjetor 2008 - 15:46:

Iqyrrja. emen me origjine t'lashte pillazge.



Krishti ju bekofte
pri shen lleshit


Postuar nga IQVLORA datė 18 Dhjetor 2008 - 16:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha aldo11


me an te shkrimeve ne kete forum kemi mundesin te njohim njeritjetrin virtualisht dhe te krijojm nje ide kush esht ( X & Y )
te them te drejten iqvlora nga ty nuk e prisja
po si mund ta gjykojm nje person vetem nga emri apo nga prejardhja
hahahah gjeniale kjo ( kur pashe mamane tij qe ishte nje injorante e sy palare,thashe se nuk mund ti kishte ven ndonje emer me te mir)
ca te besh miku im po kur u ndam keto na ran nuk mund te lindnin te gjith ne vlor. dikush lindi ne malin me gropa dikush ne godolesh dikush afer detit e dikush ne martanesh...
njifi njeher njerzit pastaj gjykoj.
edhe mua gjyshi ma ka ven emrin, vendosi qe te me quajn " GAZMIR" ky esht emri im i vertet. sinqerisht nuk me pelqen shum si emer po ca ti besh qe kur linda un askush nuk me dha te drejt te vendos, ato ben ne koken e tyre cati besh durim thot populli








Fshati qe duket nuk do kallauz.Nuk e mohoj qe ai dhe e ema jane shqiptar,por kur shef nje fytyre palare e fustanpalare e te birit i varishin qurret e fytyren e kish te zeze,shtoi edhe emrin Xhelal;si mund te gjykosh?Kete e pres nga ty i quajtur ''Gazmir".Se mos e ke Gazmor e je ngaterruar?Ti mund te habitesh,por mjafton te te shoh vetem njehre edhe ty do te vleresoja se sa peshon. Nga pergjigja duket se je njefare Xhelali edhe ti,por puna jote.Kur te zesh Vloren ne goje duhet ta lashe gojen sepse nuk di as ta shkruash ashtu si duhet.Ja ky eshte edhe nje gjykim per ju per mos ta zgjatur.


O lesh nuk po merem me ty e po te var lesht!


Postuar nga bruni22 datė 24 Dhjetor 2008 - 15:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha IQVLORA


O lesh nuk po merem me ty e po te var lesht!




hahahahaah po qe ke te drejt ti iq k... ta mbeshtes mendimin nuk ja vlen te meresh me tipa si ty


Postuar nga shelgu datė 24 Dhjetor 2008 - 18:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha aldo11



hahahahaah po qe ke te drejt ti iq k... ta mbeshtes mendimin nuk ja vlen te meresh me tipa si ty


Aldo


Postuar nga bucimakja datė 24 Dhjetor 2008 - 19:27:

sa interresant kto emrat ...dhe un nje emer djali po kerkoja.....por po marr ndonje ktu pa leje./......

ps: jo per vete....:p


Postuar nga cecilia datė 24 Dhjetor 2008 - 19:39:

Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha Donika Arianiti
NQS nje dite do bekohem te kem nje djale do ta quaj ARIAN. emer ilir dhe shume i bukur.
nqs do jem me shume fat, dhe do kem me shume djem atehere do quhen dhe Arben ose Arber, Genti, Alban, Saimir, Bledi Eh kaq se nuk do bej me shume :p





Nuk e di donika perse edhe une do beja te njejten gje...
Edhe une pra nqs do bej djale,emrin Arjan do ja ve.flm
P.s. se di ti do ja vesh me "i" apo me "j" ...se une do e ve me "j"...


Postuar nga roke datė 24 Dhjetor 2008 - 20:40:

...vazhdoj te qendroj tek emri:

ERJON


Postuar nga IQVLORA datė 27 Dhjetor 2008 - 16:00:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha aldo11



hahahahaah po qe ke te drejt ti iq k... ta mbeshtes mendimin nuk ja vlen te meresh me tipa si ty
[/QUOTE


Edhe une ta mbeshtes ty aldo,por po ta mbeshteta une do te beje me ndonje vella apo moter dhe emrin do t'ja vendos si te me doje k.
Djem si ty ne i ndrrojme me nje thes me kashte.Duket se ne koken tende ke tru sa nje sardhele.


Postuar nga Ruby_DR datė 27 Dhjetor 2008 - 16:05:

po akoma pa emer ka ngel ky djale??????????????


Postuar nga shen_lleshi datė 30 Dhjetor 2008 - 16:42:

po pse re ban hajgare ti o komunist!
Puna e modertorva ajo asht ne ēdo forum, bile edhe mu m'i kan hjeke gati te tana ene s'po ankohna.


Sa per ket teme , une e kam dhane menimin tem, Iqyrrja, per djalin.



krishti ju bekofte
pri shen lleshit


Postuar nga ColdFire datė 14 Shkurt 2009 - 01:28:

Re: Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia2006




Nuk e di donika perse edhe une do beja te njejten gje...
Edhe une pra nqs do bej djale,emrin Arjan do ja ve.flm
P.s. se di ti do ja vesh me "i" apo me "j" ...se une do e ve me "j"...



Une mendoja ARIAN me "I" sepse ketu po e vure me "J" e thone ARZHAN dhe e bejne per faqe te zeze..por ARIAN e thone tamam


Postuar nga Ari. datė 14 Shkurt 2009 - 13:04:

Re: Re: Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha Donika Arianiti


Une mendoja ARIAN me "I" sepse ketu po e vure me "J" e thone ARZHAN dhe e bejne per faqe te zeze..por ARIAN e thone tamam



ti do me besh te ndaj gruan me femijet


Postuar nga ColdFire datė 14 Shkurt 2009 - 16:08:

Re: Re: Re: Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha Ari.


ti do me besh te ndaj gruan me femijet



Pse qellova ne shenjester? Bah...shanci i fillestarit te them...s'te le kurre ne balte...nejse nena nga femijet s'duhet ndare kurre!!!...parimi im ky


Postuar nga Eria datė 14 Shkurt 2009 - 16:19:

Re: Re: Re: Re: Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha Donika Arianiti
nena nga femijet s'duhet ndare kurre!!!...parimi im ky


Ndersa I ati nga nena e femijve po

E di qe qenkeni brenda temes se dites ju dy me seiper


Postuar nga ColdFire datė 14 Shkurt 2009 - 16:24:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nje emer i bukur djali...

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria


Ndersa I ati nga nena e femijve po

E di qe qenkeni brenda temes se dites ju dy me seiper



Hahahaha Erush...joko me "J" te madhe...
Persa i perket temes...eshte fenomen i shpeshte ky...vihet re kudo...pa diskriminime...

p.s. emri Valentin s'eshte i keq, per ata qe kane lindur ne kete dite..dhe e vuajne per gjithe jeten :p :p :p


  Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »
Trego 104 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.