Forumi Horizont Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Aktualitete Ndėrkombėtare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=110)
-- Kriminelet shqiptare i strehon... Anglia (fluturon, fluturon, fluturon... gomari) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16800)


Postuar nga IQVLORA datė 01 Shkurt 2009 - 22:31:

Une qe kam njohur disa syresh mendoj se jane me shume se 100.Nja 250 e mos me teper.Shumica e tyre kane vrare dhe jane ne hasmeri per gjaqe.Qe te gjithe jane nga veriu i Shqiperise.Te gjithe jane regjistruar me emra dhe mbiemra te rreme,por fytyren e kane te vertete.Duke degjuar per bemat e drejtesise sone qe eshte e korruptuar drejtesia britanike ka vendosur te mos i perfill kerkesat e drejtesise shqiptare per ekstradim.keshtu ka bere edhe Suedia,belgjika,Zvicra e ndonje vend tjeter.


  Gjithsej 10 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.