Forumi Horizont Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Aktualitete Ndėrkombėtare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=110)
-- Kriminelet shqiptare i strehon... Anglia (fluturon, fluturon, fluturon... gomari) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16800)


Postuar nga shelgu datė 02 Shkurt 2009 - 03:50:

Shume i rende ky artikull.

Fakti eshte qe shqiptaret kane nje kriminalitet mjaft te larte. KJo nuk mund te fajesoje nje popull, aspak, por kushtet neper te cilat po kalon drejtesia jone dhe niveli shume i ulet ekonomik dhe kultural.

Fatkeqesisht!

Nje gjykates ne Shqiperi, edhe sikur te doje eshte duarlidhur nga shume rrethana per te zbatuar ligjin. Ne te njejtat kushte shume shtete, zhvilluan nje ekstrem tjeter. Ishin te drejtet qe u organizuan dhe filluan te bvendosnin drejtesine ne vend.

Keshtu u vrane jo vetem kriminele, por edhe zurtare qe nuk mund te zbatonin drejtesine. Rreth vicioz i ndyre edhe ky.

Peng mbetet populli, si gjithmone.


  Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.