Forumi Horizont Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Aktualitete Ndėrkombėtare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=110)
-- Kriminelet shqiptare i strehon... Anglia (fluturon, fluturon, fluturon... gomari) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16800)


Postuar nga Fajtori datė 15 Mars 2009 - 12:53:

Domethene kriminelet e rendomte shqiptare, jo vetem qe nuk kryejne denimin e tyre, por perdhosin edhe imazhin e qeverise shqiptare, duke pretenduar se qeveria i persekuton. Besoj e dime te gjithe se qeveria shqiptare ka shume difekte, por nuk mund te akuzohet per persekutime njerezish.

Keta njerez jane gati te shesin Shqiperine qe te evitojne denimin e tyre. Me pak fjale mund te quhen me plot fjalen tradhetare. Keta jane shqiptaret qe na perfaqsojne, njerez qe marrin nje pashaporte te huaj dhe fillojne te hedhin balte mbi imazhin e Shqiperise per aresye personale.


  Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.