Forumi Horizont Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Aktualitete Ndėrkombėtare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=110)
-- Kriminelet shqiptare i strehon... Anglia (fluturon, fluturon, fluturon... gomari) (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16800)


Postuar nga IQVLORA datė 20 Mars 2009 - 14:04:

Keta vrases jane marre me pune te pista dhe kane siguruar edhe goxha pare.Si rezultat i kesaj ata gjejne avoketer qe vertete paguajne shuma te majme,por edhe i shpetojne nga zullumi i tyre vrastar.
Ketu ne Londer, sic e dini te gjithe eshte strehuar edhe nje zyrtar i larte i SHIK i quajtur I Kumbaro,i cil ka torturuar gjer ne vdekje se bashku me Sefgjinin e tatimeve Remzi Hoxhen nje patriot kosovar e me pas e kane zhdukur.Ky fytyre qen eshte maskuar si ne pamje po ashtu ka ndruar edhe emrin,duke pretenduar se eshte arab.Edhe per kete laro te Berishes do te vendose nje gjykate londineze.Ka shume gjasa qe ky kriminel te ekstradohet per llogari te drejtesise shqiptare,sepse nga kontrollet qe i jane bere ne shtepi i jane gjetur prova se ai ka genjyer drejtesine britanike.Pra sic kam thene edhe ne shkrimin e pare,ketu fshihen shume ish SHIK-as dhe plot kriminele e vrases.Kur ke nje shtet te dobet patjeter qe te tjeret do te ta shperfillin drejtesine.E pafaleshme!


  Gjithsej 10 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 »
Trego 10 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.