Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »
Trego 62 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- sa ka jetuar njeriu (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=6152)


Postuar nga Amstel datė 17 Prill 2005 - 21:20:

lord

vetem kujdes mos te bien dhembet lal se nuk as dentista te mire qe ti regullojne.


Postuar nga wydra datė 18 Prill 2005 - 00:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
O Wydra, po leri pak te vrasin mendjen, mos mi nxirr te palarat menjehere . Ishte shume argetuese per mua kjo teme, kam mbajtur barkun me dore duke qeshur gjate leximit.


nasty boy


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 18 Prill 2005 - 15:17:

Ohhh...

Me, nasty boy? Po jo komplimenta qe ne kete ore te dites


Postuar nga Amstel datė 23 Maj 2005 - 20:19:

Re: Ohhh...

[Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings [/i]
[B]Me, nasty boy? Po jo komplimenta qe ne kete ore te dites


lord pse mer nuk te besohet ty?
edhe mos qesh shume lal se mos te bin dhomte


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 01 Qershor 2005 - 22:24:

Ej Nik, dhembet e mia jane ngjitur me super atak, eshte proteze gjithe goja. Vetem me ndonje teshtime te forte bien. Kujdes mos gjendesh perpara....


Postuar nga Amstel datė 04 Qershor 2005 - 14:39:

Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
Ej Nik, dhembet e mia jane ngjitur me super atak, eshte proteze gjithe goja. Vetem me ndonje teshtime te forte bien. Kujdes mos gjendesh perpara....


hahahahahahahahaahah
epo ka qene i prishur ataku mer se sic e shoh une te paskan rene dy cope.....


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 06 Qershor 2005 - 19:43:

Wow, me duket se jam plakur pasi syte me jane veshur, e thote dhe avatari im. Dhembet po me bien perderisa e thua edhe ti... Tani te shoh c'do me bjeri tjeter. Amaaaan, vetem nje gje mos me rente por me qendrofte gjithmone ne kembe. Qofte edhe vetem per ti demonstruar Nikur qe jam akoma ne forme


Postuar nga Amstel datė 21 Korrik 2005 - 12:44:

[QUOTE]Po citoj ato qė tha Lord_Of_The_Strings
[B]Wow, me duket se jam plakur pasi syte me jane veshur, e thote dhe avatari im. Dhembet po me bien perderisa e thua edhe ti... Tani te shoh c'do me bjeri tjeter. Amaaaan, vetem nje gje mos me rente por me qendrofte gjithmone ne kembe. Qofte edhe vetem per ti demonstruar Nikur qe jam akoma ne forme


ahahhahahahahah lord pse mer aq kollaj te bie ty mer dreq ?


Postuar nga Amstel datė 07 Tetor 2006 - 08:33:

hem te jetoja dhe une aq shume..


Postuar nga walker datė 17 Dhjetor 2006 - 22:05:

jetegjatesia

E pse mos jetonin gjate njerezit e pare?Mos njihnin gje stresin ata?Apo pinin gje puro apo nga 2 paketa cigare ne dite?Apo mos njihnin drogen qe ti shkurtonte jeten?Ata hanin mish e vere te paster.Nuk njihnin bombat me uran qe ti shkaterronte shendetin,keshtu une e besoj qe ata kane jetuar me qindra vite dhe per kete arsyetohen mire.Bye o antare te forumit!Ja kalofshi mire!


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »
Trego 62 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.