Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 62 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Kuriozitete (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=164)
-- sa ka jetuar njeriu (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=6152)


Postuar nga Amstel datė 13 Prill 2007 - 20:42:

o lal i ke lexu te gjitha pergjigjet ti?nuk dole pak nga tema por komplet nuk behet fjale per mekate apo jete te perjetshme.pa ofenduar ta them


Postuar nga briseide datė 15 Prill 2007 - 22:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha NIK_SERIOZI
o lal i ke lexu te gjitha pergjigjet ti?nuk dole pak nga tema por komplet nuk behet fjale per mekate apo jete te perjetshme.pa ofenduar ta them


Qe dola nga tema ne fund te nderhyrjes e kuptova dhe vete,dhe paralajmerova me duket...e bera pikerisht se lexova edhe postime te tjera...

...Per sa i perket ceshtjes se temes,thjesht nje zhvillim te saj bera,te bazuar ne lexime dhe jo endrra;Po te lexosh mire mendoj se do gjesh lidhjen dhe me mekatin dhe me perjetesine.
Gjithsesi te falenderoj per verejtjen...

Ja kalofsh mire 


Postuar nga Amstel datė 16 Prill 2007 - 20:32:

flm,gjthsh dhe ti lal


Postuar nga AngelDevil datė 07 Nëntor 2009 - 23:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
anna vetem kur je i pavdekshem ka vler ajo qe thua ti sepse jo 800 por edhe 9000 vjet nuk i dalin gje njeriut.nuk eshte e rendesishme sesa vite jeton por se sa intesivisht i jeton ato vite ....


Postuar nga BIONDIA datė 08 Nëntor 2009 - 17:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


nuk eshte e rendesishme sesa vite jeton por se sa intesivisht i jeton ato vite ....
dikur dhe une kshu mendoja por tani them qe ka shume rendesi sesa jeton sepse asnjehr nuk ke t ngopur me jeten sado e veshtire te jete ajo ...


Postuar nga AngelDevil datė 08 Nëntor 2009 - 17:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIAdikur dhe une kshu mendoja por tani them qe ka shume rendesi sesa jeton sepse asnjehr nuk ke t ngopur me jeten sado e veshtire te jete ajo ...nje miku im pinte shume cigare e i thoja shpesh boll me ket mut cigare se do te shpifet noj semundje e di ca me thoshte.... e po te vdes neser sme behet vone se e kam shiju jeten si me jetu 100 vjet


Postuar nga BIONDIA datė 08 Nëntor 2009 - 17:46:

ah angel thosthe kshu sepse e dinte qe skishte gje ...nesje do te doja te jetoja aq kohe sa Zoti te ma bente kismet por jo pa rrit femine tim ...


Postuar nga AngelDevil datė 08 Nëntor 2009 - 17:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
ah angel thosthe kshu sepse e dinte qe skishte gje ...nesje do te doja te jetoja aq kohe sa Zoti te ma bente kismet por jo pa rrit femine tim ...


femijet rriten e dashur e shikojne jeten e tyre dhe pse pak te veshtire pa dashurine e nenes apo babait por ajo qe te dhemb me shume eshte pse te jete keshtu pse te ikin te rinj pse kaq padrejtesi pse ska rradhe uffff varja u trasha e une ca muhabetesh te bej


Postuar nga Amstel datė 12 Dhjetor 2009 - 09:06:

sepse zoti te miret merr me vete dhe jo te keqinjt,do ta jetojne jeten ne parajse ate qe nuk jetojne ne toke


Postuar nga kurt datė 23 Prill 2010 - 00:08:

ne shkrimet e para lexova se njerzit kane qene shume me te gjate/gjiganda dhe kjo eshte arsyeja pse kane jetuar me gjate.
kjo bjen ne kundershtim me ate qe ne dijm sot.
njerzit e vegjel sot jetojn me gjate dhe jane me active te shendetshem.
nuk shikon aziatike pleq japonez me shkop, por shikon njerz te bardh te zi dhe rraca me te medhaja ne pleqni qe nuk mundin as te rrijn ne kembe!


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 62 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.