Forumi Horizont Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 51 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arkiva (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=356)
-- Ē'do donit te kishit si aftesi te mbinatyrshme? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10734)


Postuar nga Vdekja_22 datė 29 Janar 2006 - 17:09:

Ē'do donit te kishit si aftesi te mbinatyrshme?

Psh te ishit te padukshem, apo te kishit aftesi te lexonit mendimet e te tjereve, apo te kishit ate fuqi saqe te benit cdo njeri qe do donit te binte ne dashuri me ju etj etj shkruani ne menyre individuale


Postuar nga Vdekja_22 datė 29 Janar 2006 - 17:21:

Thumbs up Hey hey hey hou !!!

Se per pak harrova!

Ate qe do votoni...argumentojeni ju lutem.


Postuar nga Vdekja_22 datė 29 Janar 2006 - 17:26:

:-(

Sa keq me vjen qe me doli nga mendja qe tek pergjigjet e sondazhit harrova te shtoj: te kisha mundesine te fluturoja. Une per ate do ta jepja voten. I lire si zogu ne fluturimin e tij.

Nuk e di nese moderatoret mund te me ndihmonin !!!


Postuar nga Kuriozi datė 29 Janar 2006 - 17:31:

Une votova per njeren por ne fakt nuk do te doja te isha asgje nga ato qe thua.
Gjthsesi do isha i vetem ne kete mori te madhe njerezish.
Do isha psh si Stenli qe ben muuuuu qe eshte debil


Postuar nga Vdekja_22 datė 29 Janar 2006 - 17:43:

Jooooo

More kurioz c'thua?
Ato me te ver8 qe te tera jane te rrezikshme por po supozojme qe ta kishe ate aftesi ne nje moment te vetem te jetes tende.


Postuar nga Kuriozi datė 29 Janar 2006 - 17:46:

Re: Jooooo

Citim:
Po citoj ato qė tha Vdekja_22
More kurioz c'thua?
Ato me te ver8 qe te tera jane te rrezikshme por po supozojme qe ta kishe ate aftesi ne nje moment te vetem te jetes tende.



po ti pse pyet kur e sheh te shruar qe une jam Addicted to love


Postuar nga pipi datė 29 Janar 2006 - 22:59:

kjo teme ishte vertet interesante,dhe me beri te mendohem mire per voten time,megjithese votova nuk isha e sigurt,per ate qe votova.
te gjitha i argumentova me mendje se si do te ishin po ti kisha ato fuqi.
gjithsesi mendova mos votoj per :te kishit fuqi per ta bere nje person tju dashuronte,se per mua sdo ishte edhe aq e nevojshme.pastaj nuk votova per padukshmerine sepse nuk do me pelqente te isha gjithmone e padukshme(ju do thoni qe nuk e kam me kuptimin per gjithmone,por mua ashtu mu krijua pershtypja)pastaj nuk votova per leximin e mendjeve,sepse do lodhesha shume(kot kjo),nuk votova per pavdekshmerine sepse do shihja duke vdekur cdo njeri qe duaova per te pare te ardhmen se do doja dhe dua ta jetoj jeten si te me vije,dhe nuk votova per te prodhuar leke papushim sepse ka gjera me te mira se leku,dhe nuk votova per te ringjallur dike,sepse ne jete nuk kam humbur njerez pa te cilet nuk mund te jetoja dot.dhe ne fund votova per te kthyer kohen mbrapa,sepse kam bere shume gjera te cilat,do doja ti fshija nga historia e jetes time.e di qe u zgjata shume dhe mbase kot do thoni ju.me falni per ata qe e kane lexuar dhe jane lodhur deri ne fund per te pare voten.

urime edhe njehere per temen dhe mireulexofshim!


Postuar nga Klodel datė 30 Janar 2006 - 01:09:

une do doja te kisha aftesine t'ua thyeja hundet meshkujve ssa here ta meritonin e t'i beja pelte ne dru e qe kur te degjonin emrin tim te fshiheshin e mos guxonin te me dilnin perpara. gjithashtu do doja t'i merrja gjithe ekstremistat, t'u futja nje dru te mire, ti coja me nje ishull te shkrete qe te linin boten rehat te jetonte ne qetesi. ne keto momente do doja shume te kisha fuqi te mbinatyrshme sidomos per te thyer turrinjte e zvarranikeve dhe minjve qe fshihen pas monitorit.


Postuar nga Klodel datė 30 Janar 2006 - 01:15:

Ne fakt jo nuk ja vlejne zvarraniket. Do doja te ktheja kohen pas e te mbeshtesja edhe njehere koken tek preri i mamit, te luaja me floket e saj dhe t'ja puthja duart dhe t'i thosha sa e dua dhe sa e adhuroj se nuk ja kam thene mjaftueshem.


Postuar nga PARIS datė 30 Janar 2006 - 01:17:

Thumbs up Re: Ē'do donit te kishit si aftesi te mbinatyrshme?

Citim:
Po citoj ato qė tha Vdekja_22
Psh te ishit te padukshem, apo te kishit aftesi te lexonit mendimet e te tjereve, apo te kishit ate fuqi saqe te benit cdo njeri qe do donit te binte ne dashuri me ju etj etj shkruani ne menyre individuale


Votova piken e parafundit!
-Te ringjallja DIKE!Do ishte mrekulli!


  Gjithsej 6 faqe: [1] 2 3 4 5 6 »
Trego 51 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.