Forumi Horizont Gjithsej 293 faqe: « E parė ... « 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ke quani ju tip te lezetshem (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=16642)


Postuar nga RAIMONDI datė 04 Dhjetor 2010 - 05:48:

 

----Ketu une lexova nje kopetente NE PUNET E DASHNISE  qe  thote :...... s'me pelqejne muret e zhveshur ku s'ke asgje per te varur........ hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahha ---------- Ky fare lloj mendimi me kujton mue nje Barsolete skandaloze qe e thoshte nje shoku im i feminise qe e quanin Nesti ---

------Ky Nesti ishte nje shkerdhat  njeri qe s'e kishte shokun,ndoshta vetem Amorja ketu mund ti qasej atij bastardi hahahahahah E kisha shok te ngushte ...

 ------ Tani  Nesti tregonte nje Barsolete per kete murin qe nuk ke azgje per te varrur --dmth Mur pa gozhde,---------vecse ky muri i Nestit ishte prej kompensate  ..looool

-Nesti tregonte ket barsolete : --- Nje here ne plazh  te vjeter, , tek Gabinat njera bente sex me burin e tjetres tek gabina qe ishte ngjitur dhe si murr kishin vetem nje kompensate, se ashtu ishin gabinat ne Plazh te vjeter,ne Vlore

---Por e benin ne kete menyre ------Ky mashkulli fuste veglen ne nje te care te murit kompensate dhe komshija afrohej atje dhe e benin sexin ashtu ata, pak veshtire ,po hajd mo , do punonin si ne Rethim looool--------------Dhe ata kishin nje oraor te caktuar kur e benin kete pune ,natyrisht ne behar , kohe plazhi----

-------Mirpo nje dite ne ate orar erdhi i shoqi i kesaj Amores-Komshijes -, dhe po ne ate moment  ky komshiu kish futur veglen ne te caren e murit-kompensate  dhe po priste...........

Kur hyri i shoqi i komshije qejflloves dhe po i thosh gruas:--Vape e madhe grua plasem , dhe nderkaq , hoqi xhaketen dhe pa andej -ketej ku ta varte dhe e vari tek vegla e ketij Jaranit -komshij qe priste per .....ate gjene --

-----Jarani -Komshi e ndjeu qe ishte dicka tjeter dhe tak e hoqi menjehere veglen --- I zoti shpise  pa qe i ra xhaketa dhe tha :---Bo bo Grua ,skandal ! c'behet keshtu ? .....Shkriu  gozhda nga vapa....LOOOOOL. dhe u ngrit te regulloj xhaketen

--------Sic duket --edhe kjo zonja e e forumit  qe e kam tere ment per keto punet e  dashnise me MUR ME GOZHDE  loooooooool.....dhe i , kupton qe ne ajer --looooooool--sc duket e do murin me  "gozhde",  qe te vari pallton ai palloshi bardhoshi --looooooooooool 

--- Ka fantazi shume te gjymtuar ------------E megjithate kur i vjen Bardhoshi  ne shpi e Mbyll kompiuterin nga frika --hahahahahahaahahahahahahahahahah---------Dhe une e ngaterova ,mendova per momentin se ai e telefonoi -dhe si vura rendesi ---Kur pastaj u kuptua qe ai i erdhi ne shpi dhe kjo AMORUSHA  e mbylli kompiuterin me vrap ,se mos e shikonte ai qe po fliste me mua ---Por cudia eshte qe ai edhe te shikonte --ai nuk kupton shqip-------Sic duket ai bardhoshi e kontrollon kete koqen e Forumit dhe e mban nen shantazh , frike --SKANDAL !--Tekesh frike nga dashnori ne mes te USA !!!!--

-------Gjynah nga zoti-- tamam si skllave harremi.---Dhe une u nxeha se thashe kjo iku ne menyre shume te paedukuar , pa then as njtjeta --Por kur e llogjikova pakez me  vone e kuptova qe kjo eshte nen prersion dhe  eiku ashtu nga frika se mos e shifte ai ne Kompiuter --- Tamam ate mendime qe i kam thene kesaj amoruesh tek pergjigja e asaj  pyetjes se famshme pa dorashka , me kane dale te verteta nga menyra si flet kjo e shkreta qe  eshte komplet fake dhe mburret kot , se kjo ka nje jete intime MIZERABEL --------Kjo kujton se nuk kupthet --

---Por nje gje tregojne gjithe muhabetet pa llogjike te Amores  ne lidhje me Dashurine dhe me te dashurin e saj -- se Amorja kete e ka dashnorin e pare, dhe ky eshte nje deficent dhe komplet rrembythje, dhe Amorja nuk ka mesuar azgje per dashurine nga ky trap  -

-----Dhe nga ana tjeter pavaresisht se AMORJA mundohet te duket si e cthurur  perbalti veten  e saj ,duke thene se eshte per poligamine etj budallalleqe me thes ---------prape  tregon se AMORJA eshte VAZJA ME E MIRE KETU ne aspektin e Moralit---- sepse kjo duket vetem aten dashnor ka pasur , ndaj dhe e ka mbajtur 8 vjet --------

----Eshte me te vertete vajze e mire , pavaresiht se thote budallalleqe vete -fyese per shkak te jetes se varfer qe ka ne dashuri, ----- por edhe sepse , nuk ka njohur njeri tjeter  ne dashuri  kjo AMORJA  me halle qe ka egersine e nje  Ujku, dinakerine e nje dhelpre dhe mendjen e nje gomari  hahahahahahahahahah--Po nuk e kam inat  , jo ---

------Se kjo ka cilesi pozitive , se qenka edhe doktoreshe  ( o zot Tani rash ne Coma lol  , por edhe vajze e bukur.( nuk e dija qe ajo foto qenka e saj ) ------------------------Mirpo nuk i paska ecur ne dashuri ...Gjynah se eshte edhe hot , po shkon dem kot gjithe kjo vajze lol------------------Do zoti ti eci , te gjej  ndonje bjond tjeter , se ky nga sa thote Amorja nuk duket gje -----Nderrohe gjellen zemra, qe te kuptosh c'eshte ......DASHURIA ME XHELOZI

-----------Ndryshe do ikesh nga kjo bote pa e provuar ndjenjen me te bukur qe ka krijuar zoti----------SEPSE NGA SA FLET O AMORE NUK E KE HABERIN FAREEEE --Je nul .

 ------------Interesant eshte se ti je e ndergjegjeshme per kete gje ----------Ketu bravo !--Por dicka te pengon ....;.....Une e kam pakez parasysh cfare ...


  Gjithsej 293 faqe: « E parė ... « 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 » ... E fundit »
Trego 293 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.